fandosaurus

Sekání videii na YT Opera-Mozzila

Ahoj už toho mám dost Mozzila se mi začala sekat ptom co jsem to maximalizoval a ono to přešlo do toho zobrazení jak nahoře vyjeda ta lišta..
OPERA: Když si něco pustím tak se zdvojuje zvuk
Příklad: A-a-a-a-h-h-h-h-h-h-h-o-o-o-j-j-j-j
-
Děkuju :)
Doplňuji:
PS: Dřív se mi to nestávalo ani na 720p

Nejlepší odpověď
Bedy

No tak bu´d bude v pčoítači bordel nebo viry… Začal bych asi tím, že bych si od Vás vyžádal výpis z Hijackthisu.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví Poznámkový blok s tím výpisem. Celý výpis v tom otevřeném Poznámkovém bloku zkopírujte a vložte sem.
No a pak dál uvidíme…
Doplňuji:
Ty blaho…spusťte Hijackthis znovu, klikněte na Do a system scan only a zaškrtejte následující položky:
R0 – HKLM\Software\Mi­crosoft\Intern et Explorer\Main,Start Page = http://home.swe­etim.com
R3 – URLSearchHook: YTD Toolbar – {F3FEE66E- E034– 436a- 86E4– 9690573BEE8A} – C:\Program Files\YTD Toolbar\IE\6. 5\ytdToolbarIE. dll
R3 – URLSearchHook: SweetIM ToolbarURLSear­chHook Class – {EEE6C35D- 6118– 11DC- 9C72– 001320C79847} – (no file)
R3 – URLSearchHook: (no name) – {84FF7BD6– B47F- 46F8– 9130– 01B2696B36CB} – (no file)
O2 – BHO: LinkAirBrowser­Helper HistoryTriggerBHO – {21A88CB9– 84D2– 4020– A2D1– B25A21034884} – C:\Program Files\LG Electronics\LG PC Suite IV\LinkAir\Lin­kAirBrowserHel­pe r. dll
O2 – BHO: Web Assistant Helper – {336D0C35– 8A85– 403a- B9D2– 65C292C39087} – C:\Program Files\Web Assistant\Exten­sion32.dll
O2 – BHO: TBSB01620 – {58124A0B- DC32– 4180– 9BFF- E0E21AE34026} – C:\Program Files\IMinent Toolbar\tbcore3.dll
O2 – BHO: StartNow Toolbar Helper – {6E13D095– 45C3– 4271– 9475– F3B48227DD9F} – C:\Program Files\StartNow Toolbar\Toolbar32­.dll
O2 – BHO: Incredibar.com Helper Object – {6E13DDE1– 2B6E- 46CE- 8B66– DC8BF36F6B99} – C:\Program Files\Incredibar. com\incredibar\1­. 5. 11. 14\bh\incredibar. dll
O2 – BHO: Groove GFS Browser Helper – {72853161– 30C5– 4D22– B7F9– 0BBC1D38A37E} – C: \PROGRA~1\MIC­ROS~2\Office14\GR OOVEEX. DLL
O2 – BHO: avast! WebRep – {8E5E2654– AD2D- 48bf- AC2D- D17F00898D06} – C:\Program Files\AVAST Software\Avas­t\aswWebRepIE­.dll
O2 – BHO: Windows Live ID Sign-in Helper – {9030D464– 4C02– 4ABF- 8ECC- 5164760863C6} – C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Windows Live\WindowsLi­veLogin.dll
O2 – BHO: Search Results Toolbar – {94366e2c- 9923– 431c- b0d6– 747447dd0f2b} – C:\Program Files\searchre­sults1\toolbar2X . dll
O2 – BHO: Babylon IE plugin – {9CFACCB6– 2F3F- 4177– 94EA- 0D2B72D384C1} – (no file)
O2 – BHO: IMinent WebBooster – {A09AB6EB- 31B5– 454C- 97EC- 9B294D92EE2A} – C:\Program Files\Iminent\I­minent. WebBooster. InternetExplorer. dll
O2 – BHO: Google Toolbar Helper – {AA58ED58– 01DD- 4d91– 8333– CF10577473F7} – C:\Program Files\Google\Google Toolbar\Google­Toolbar32.dll
O2 – BHO: SkypeIEPluginBHO – {AE805869– 2E5C- 4ED4– 8F7B- F1F7851A4497} – C:\Program Files\Skype\To­olbars\Internet Explorer\skype­ieplugin.dll
O2 – BHO: Google Toolbar Notifier BHO – {AF69DE43– 7D58– 4638– B6FA- CE66B5AD205D} – C:\Program Files\Google\Go­ogleToolbarNo­ti fier\5. 7. 7529. 1424\swg. dll
O2 – BHO: URLRedirectionBHO – {B4F3A835– 0E21– 4959– BA22– 42B3008E02FF} – C: \PROGRA~1\MIC­ROS~2\Office14\UR LREDIR. DLL
O2 – BHO: Ask Toolbar BHO – {D4027C7F- 154A- 4066– A1AD- 4243D8127440} – C:\Program Files\Ask. com\GenericAs­kToolbar. dll
O2 – BHO: SWEETIE – {EEE6C35C- 6118– 11DC- 9C72– 001320C79847} – (no file)
O2 – BHO: YTD Toolbar – {F3FEE66E- E034– 436a- 86E4– 9690573BEE8A} – C:\Program Files\YTD Toolbar\IE\6. 5\ytdToolbarIE. dll
O3 – Toolbar: ICQToolBar – {855F3B16– 6D32– 4FE6– 8A56– BBB695989046} – C:\Program Files\ICQ6Tool­bar\1102021935\I CQTo­olBar. dll
O3 – Toolbar: SweetIM Toolbar for Internet Explorer – {EEE6C35B- 6118– 11DC- 9C72– 001320C79847} – (no file)
O3 – Toolbar: (no name) – {07B18EA9– A523– 4961– B6BB- 170DE4475CCA} – (no file)
O3 – Toolbar: Ask Toolbar – {D4027C7F- 154A- 4066– A1AD- 4243D8127440} – C:\Program Files\Ask. com\GenericAs­kToolbar. dll
O3 – Toolbar: HyperCam Toolbar – {338B4DFE- 2E2C- 4338– 9E41– E176D497299E} – C:\Program Files\HyperCam Toolbar\tbcore3.dll
O3 – Toolbar: Search Results Toolbar – {94366e2c- 9923– 431c- b0d6– 747447dd0f2b} – C:\Program Files\searchre­sults1\toolbar2X . dll
O3 – Toolbar: Incredibar Toolbar – {F9639E4A- 801B- 4843– AEE3– 03D9DA199E77} – C:\Program Files\Incredibar. com\incredibar\1­. 5. 11. 14\incredibarTlbr. dll
O3 – Toolbar: avast! WebRep – {8E5E2654– AD2D- 48bf- AC2D- D17F00898D06} – C:\Program Files\AVAST Software\Avas­t\aswWebRepIE­.dll
O3 – Toolbar: StartNow Toolbar – {5911488E- 9D1E- 40ec- 8CBB- 06B231CC153F} – C:\Program Files\StartNow Toolbar\Toolbar32­.dll
O3 – Toolbar: Google Toolbar – {2318C2B1– 4965– 11d4– 9B18– 009027A5CD4F} – C:\Program Files\Google\Google Toolbar\Google­Toolbar32.dll
O3 – Toolbar: IMinent Toolbar – {977AE9CC- AF83– 45E8– 9E03– E2798216E2D5} – C:\Program Files\IMinent Toolbar\tbcore3.dll
O3 – Toolbar: YTD Toolbar – {F3FEE66E- E034– 436a- 86E4– 9690573BEE8A} – C:\Program Files\YTD Toolbar\IE\6. 5\ytdToolbarIE. dll
O4 – HKLM\..\Run: [RTHDCPL] RTHDCPL.EXE
O4 – HKLM\..\Run: [SkyTel] SkyTel.EXE
O4 – HKLM\..\Run: [HP Software Update] C:\Program Files\HP\HP Software Update\HPWuSchd2­.exe
O4 – HKLM\..\Run: [BCSSync] „C:\Program Files\Microsoft Office\Office14\BCSSyn­c.exe“ /DelayServices
O4 – HKLM\..\Run: [KernelFaultCheck] %systemroot%\sys­tem32\dumprep 0 -k
O4 – HKLM\..\Run: [LogonStudio] „C:\Program Files\WinCusto­mize\LogonStu­dio \logonstudio. exe“ /RANDOM
O4 – HKLM\..\Run: [Iminent] C:\Program Files\Iminent\I­minent.exe /warmup „F77F87E5– A6BD- 4922– A530– EDF63D7E9F8C“
O4 – HKLM\..\Run: [IminentMessenger] C:\Program Files\Iminent\I­minent. Messengers. exe
O4 – HKLM\..\Run: [SearchSettings] „C:\Program Files\Common Files\Spigot\Search Settings\Sear­chSettings.exe“
O4 – HKLM\..\Run: [TkBellExe] „C:\Program Files\real\re­alplayer\upda­te\r ealsched. exe“ -osboot
O4 – HKCU\..\Run: [MSMSGS] „C:\Program Files\Messenger\msmsgs­.exe“ /background
O4 – HKCU\..\Run: [OfficeSyncProcess] „C:\Program Files\Microsoft Office\Office14\MSO­SYNC.EXE“
O4 – HKCU\..\Run: [Akamai NetSession Interface] „C:\Documents and Settings\Fanda\Lo­cal Settings\Data aplikací\Akama­i\netsession_win . exe"O4 – HKCU\..\Run: [Akamai NetSession Interface] "C:\Documents and Settings\Fanda\Lo­cal Settings\Data aplikací\Akama­i\netsession_win . exe“
O4 – HKCU\..\Run: [ISUSPM] „C:\Program Files\Common Files\InstallShi­eld\UpdateServ ice\ISUSPM. exe“ -scheduler
O4 – HKCU\..\Run: [DAEMON Tools Lite] „C:\Program Files\DAEMON Tools Lite\DTLite.exe“ -autorun
O4 – HKCU\..\Run: [swg] „C:\Program Files\Google\Go­ogleToolbarNo­ti fier\GoogleTo­olbarNotifier. exe“
O4 – HKCU\..\Run: [Optimizer Pro] C:\Program Files\Optimizer Pro\OptProLau­ncher.exe
O4 – HKCU\..\Run: [SpeedUpMyPC] „C:\Program Files\Uniblue\Spe­edUpMyPC\laun cher. exe“ -d 20000
O4 – HKCU\..\Run: [EADM] „D:\Hry\Origin\O­rigin.exe“ -AutoStart
O4 – S-1–5–18 Startup: Facebook Messenger.lnk = ? (User ‚SYSTEM‘)
O4 – .DEFAULT Startup: Facebook Messenger.lnk = ? (User ‚Default user‘)
O4 – Startup: Facebook Messenger.lnk = ?
O4 – Global Startup: 20Dollars2Surf.lnk = C:\Program Files\20Dollar­s2Surf\20dollars 2surf. exe
O8 – Extra context menu item: &Search – http://edits.my­websearch.com
O8 – Extra context menu item: Translate this web page with Babylon – res://C:\Documents and Settings\Fanda\Plocha\Ba­bylon\ Utils\BabylonIEPI. dll/ActionTU. htm
O8 – Extra context menu item: Translate with Babylon – res://C:\Documents and Settings\Fanda\Plocha\Ba­bylon\ Utils\BabylonIEPI. dll/Action. htm
O9 – Extra button: PokerStars – {3AD14F0C- ED16– 4e43– B6D8– 661B03F6A1EF} – D: \Hry\PokerStar\Po­kerStarsUpdat e. exe
O9 – Extra button: Skype Click to Call – {898EA8C8– E7FF- 479B- 8935– AEC46303B9E5} – C:\Program Files\Skype\To­olbars\Internet Explorer\skype­ieplugin.dll
O9 – Extra button: Translate this web page with Babylon – {F72841F0– 4EF1– 4df5– BCE5– B3AC8ACF5478} – C:\Documents and Settings\Fanda\Plocha\Ba­bylon\ Utils\BabylonIEPI. dll (file missing)
O9 – Extra ‚Tools‘ menuitem: Translate this web page with Babylon – {F72841F0– 4EF1– 4df5– BCE5– B3AC8ACF5478} – C:\Documents and Settings\Fanda\Plocha\Ba­bylon\ Utils\BabylonIEPI. dll (file missing)
O9 – Extra button: Messenger – {FB5F1910– F110– 11d2– BB9E- 00C04F795683} – C:\Program Files\Messenger\msmsgs­.exe
O9 – Extra ‚Tools‘ menuitem: Windows Messenger – {FB5F1910– F110– 11d2– BB9E- 00C04F795683} – C:\Program Files\Messenger\msmsgs­.exe
O15 – Trusted Zone: .clonewarsadven­tures.com
O15 – Trusted Zone: http://
.facebo­ok.com
O15 – Trusted Zone: .freerealms.com
O15 – Trusted Zone: .soe.com
O15 – Trusted Zone: *.sony.com
O15 – Trusted Zone: http://
.tender­foot.com
O15 – Trusted Zone: http://
.wildwes­tonline.com
O18 – Protocol: skype-ie-addon-data – {91774881– D725– 4E58– B298– 07617B9B86A8} – C:\Program Files\Skype\To­olbars\Internet Explorer\skype­ieplugin.dll
O23 – Service: Application Updater – Spigot, Inc. – C:\Program Files\Application Updater\Appli­cationUpdater­.exe
O23 – Service: Služba Google Update (gupdate) (gupdate) – Google Inc. – C:\Program Files\Google\Up­date\GoogleUp­da te. exe
O23 – Service: Služba Google Update (gupdatem) (gupdatem) – Google Inc. – C:\Program Files\Google\Up­date\GoogleUp­da te. exe
O23 – Service: Google Software Updater (gusvc) – Google – C:\Program Files\Google\Com­mon\Google Updater\Google­UpdaterService. exe
O23 – Service: ICQ Service – Unknown owner – C:\Program Files\ICQ6Tool­bar\ICQ Service.exe
O23 – Service: McAfee Security Scan Component Host Service (McComponentHos­tService) – McAfee, Inc. – C:\Program Files\McAfee Security Scan\2.0.181\McCHSvc­.exe
O23 – Service: nProtect GameGuard Service (npggsvc) – Unknown owner – C: \WINDOWS\system32\Ga­meMon. des. exe (file missing)
O23 – Service: PunkBuster (PnkBstrA) – Unknown owner – D:\Hry\NFS Pro Street\PB\PnkBst­rA.exe (file missing)
O23 – Service: Skype C2C Service – Skype Technologies S.A. – C:\Documents and Settings\All Users\Data aplikací\Skype\To­olbars\Skype C2C Service\c2c_ser­vice.exe
O23 – Service: Updater Service for StartNow Toolbar – Unknown owner – C:\Program Files\StartNow Toolbar\Toolba­rUpdaterServi­ce. exe
O23 – Service: Web Assistant Updater – Unknown owner – C:\Program Files\Web Assistant\Exten­sionUpdaterServ ice. exe

Pak klikněte na talčítko Fix checked. Ujistěte se, že všechny programy máte zavřené.
Dále si stáhněte a nainstalujte CCleaner. Při instalaci odmítněte Google Toolbar/Chrome, bude-li nabízen. Po dokončení instalace spusťte čištění disku a hledání chyb v registru. nalezené položky smažte. Ke stažení: http://slunec­nice.cz/sw/ccle­aner

Poté si stáhněte a spusťte program AdwCleaner. V okně klikněte na tlačítko Search a po dokončení skenu rovnou na tlačítko Delete. Ten Adwcleaner odstraní ty toolbary a ostaní bordel. Po smazání toho brodelu se restartuje počítač (kdyžtak ho restartujte ručně). Ke stažení: http://general-changelog-team.fr/fr/dow­nloads/finish/20-outils-de-xplode/2-adwcleaner.
Výpis z Adwcleaneru mi sem pak můžete hodit pro kontrolu.

Pak si prosím stáhněte a nainstalujte program Malware Byte's Anti-Malware. Po dokončení instalace proveďte aktualizaci (stačí mít zaškrtnuté na konci instalace Aktualizace Malwarebytes' Anti-Malware a Spustit aplikaci Malwarebytes' Anti-Malware). Postačí udělat rychlou kontrolu. Po dokončení této kontroly se objeví výpis. ten mi sem můžete zkopírovat a vložit.

Pak skočte do avastu, klikněte na Dodatečná ochrana-WebRep. Tam ten WebRep odinstalujte. Je to zbytečná brzda prohlížeče.

Následně si prosím aktualizujte Internet Explorer (i když ho nepoužíváte). Je to důležitá součást systému a je vhodné ji udržovat aktuální. Ke stažení zde: http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/internet-explorer/download-ie

Poté skočte do Start-ovládací panely-Přidat nebo odebrat programy a odinstalujte tam ty různé optimizéry, které akorát Vašemu počítači škodí. Jedná se o Ashampoo HDD Control, SpeedUPMyPC a Optimizer Pro. Doporučuju odinstalovat i ten Comodo System Cleaner. Pokud v seznamu nainstalovaných programů bude náhodou nějaký toolbar, tak ho odinstalujte.
Jinak ten StyleXP se mi tam taky moc nelíbí – tyhle programy dokážou udělat pěkný chaos v systému a mohou stát za řadou problémů. proto prosím tyhlety všelijaké nástroje pro změnu vzhledu nepoužívejte.

No a to bude prozatím vše, počkám na ty výpisy.

Další odpovědi
anonym

Toto se mi stávalo když jsem měl málo místa na RAM paměti, pokuste se vypsat svou konfiguraci počítače.

Matthew

Mám často stejný problém s Operou a v Google Chrome nerozjedu vůbec žádný video. Tak jsem z nervů málem roztřískal počítač! No, už je asi na čase koupit nový :) Dost blbá rada, cooo ? :D

odpovídámež

Datum vložení otázky týkající se zasekávání prohlížečů které se samy hlásí o aktualizaci hraje s těžkými problémy kolem přehrávání videí. Děkuji. Přináším trošku; Sežeňte starší verzi prohlížeče, takovou, na kterou vzpomínáte rádi. Může být dva roky stará. Já užiji Opera 11.64. Instalační souborek extrahujte pomocí 7-zip (http://www.7-zip.org/downlo­ad.html) . Tento prohlížeč teď můžete použít přímo bez instalace. Už se nemohu dívat na to, jak uživatelé moderních prohlížečů nemohou přijít na to, proč se to seká. Otevřete v extrahované složce exe soubor. Importujte záložky. Zkuste přehrát video na tom webu, kde seká instalovaný prohlížeč. Nenačte-li se video ihned, obnovte stránku. Prohlížeč zřejmě vytvoří složku s cache. Video jede, přehrává se, zvuk je synchronizován, můžete náhle okamžitě přepínat na zobrazení přes celý monitor a obráceně. Chod prohlížeče je nápadně rychlý, přesně podle představ. Jak je to možné? Přece vývojář nechce tvrdit že za zpomalení už implementovaného prohlížeče Mozzila-Opera může nastavení blokování obsahu na různých stránkách nebo odlišné nastavení přijimání cookies pro každý web zvlášť? Tomu nevěřím, video se seká i ve formátu Webm, html. ? Oživení prohlížeče pomůže zvýšení a !snížení! priority v taskmgr.
S čištěním registrů pomocí CCleaner buďte opatrní. Nemažte zbytečně nepoužívané přípony souborů, protože v počítači takové momentálně nejsou. Mazání fragmentů a neznámých, kromě log může významně zpomalit načítání systému, přečtěte si o tom něco. Mazání cookoies je zbytečné když je používáte k nastavení prohlížení relace a k přihlášení. Takže když se nenainstalovaný prohlížeč nesekne ale běží rychlostí mouchy, v čem je chyba? Hledám také správnou odpověď. A neničte zbytečně drahý HaDr vyhledáváním neexistujících virů. Viry mají jinou funkci. Zvuk – není to nepoužitím M. Direct sound ale MIME?
IE takhle nezlobí.

fandosaurus

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 9:32:22, on 25.11.2012
Platform: Windows XP SP3 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v7.00 (7.00.6000.17114)
Boot mode: Normal

Running processes:
C:\WINDOWS\Sys­tem32\smss.exe
C:\WINDOWS\sys­tem32\winlogon­.exe
C:\WINDOWS\sys­tem32\services­.exe
C:\WINDOWS\sys­tem32\lsass.e­xe
C:\WINDOWS\sys­tem32\Ati2evxx­.exe
C:\WINDOWS\sys­tem32\svchost­.exe
C:\WINDOWS\Sys­tem32\svchost­.exe
C:\Program Files\TGTSoft\Sty­leXP\StyleXPSer­vice.exe
C:\WINDOWS\sys­tem32\Ati2evxx­.exe
C:\WINDOWS\sys­tem32\svchost­.exe
C:\Program Files\AVAST Software\Avas­t\AvastSvc.exe
C:\WINDOWS\sys­tem32\spoolsv­.exe
C:\Program Files\Ashampo­o\Ashampoo HDD Control 2\AHDDC2_Servi­ce.exe
C:\WINDOWS\Sys­tem32\svchost­.exe
C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\Apple­MobileDeviceSer­vice.exe
C:\Program Files\Application Updater\Appli­cationUpdater­.exe
C:\Program Files\Bonjour\mDNSRes­ponder.exe
C:\Program Files\COMODO\COMODO System-Cleaner\Cleaner_Va­lidator.exe
C:\WINDOWS\Ex­plorer.EXE
C:\Program Files\Uniblue\Spe­edUpMyPC\spmo­nitor.exe
C:\Program Files\LogMeIn Hamachi\hamachi-2.exe
C:\Program Files\Hi-Rez Studios\HiPat­chService.exe
C:\Program Files\LogMeIn Hamachi\hamachi-2-ui.exe
C:\Program Files\ICQ6Tool­bar\ICQ Service.exe
C:\Program Files\Java\jre7\bin\­jqs.exe
C:\WINDOWS\sys­tem32\rserver30\RSer­ver3.exe
C:\WINDOWS\sys­tem32\rserver30\Fa­mItrfc.Exe
C:\Documents and Settings\All Users\Data aplikací\Skype\To­olbars\Skype C2C Service\c2c_ser­vice.exe
C:\WINDOWS\sys­tem32\svchost­.exe
C:\Program Files\StartNow Toolbar\Toolba­rUpdaterServi­ce.exe
C:\Program Files\Chemistry Lab\mysql\bin\mys­qld.exe
C:\Program Files\Web Assistant\Exten­sionUpdaterSer­vice.exe
C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Windows Live\WLIDSVC.EXE
C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Windows Live\WLIDSvcM.exe
C:\WINDOWS\Sys­tem32\svchost­.exe
C:\WINDOWS\RTHDCPL­.EXE
C:\Program Files\HP\HP Software Update\HPWuSchd2­.exe
C:\Program Files\AVAST Software\Avas­t\avastUI.exe
C:\Program Files\Ashampo­o\Ashampoo HDD Control\HDDCon­trolGuard.exe
C:\Program Files\Ashampo­o\Ashampoo HDD Control 2\AHDDC2_Guard.exe
C:\Program Files\Iminent\I­minent.exe
C:\Program Files\Iminent\I­minent.Messen­gers.exe
C:\Program Files\Common Files\Spigot\Search Settings\Sear­chSettings.exe
C:\Program Files\Common Files\Java\Java Update\jusched.exe
C:\Program Files\real\re­alplayer\upda­te\realsched.e­xe
C:\Program Files\Messenger\msmsgs­.exe
C:\Program Files\Microsoft Office\Office14\MSO­SYNC.EXE
C:\WINDOWS\sys­tem32\ctfmon.e­xe
C:\Documents and Settings\Fanda\Lo­cal Settings\Data aplikací\Akama­i\netsession_win­.exe
C:\Program Files\Common Files\InstallShi­eld\UpdateSer­vice\ISUSPM.e­xe
C:\Documents and Settings\Fanda\Lo­cal Settings\Data aplikací\Akama­i\netsession_win­.exe
C:\Program Files\ProgDVB\Prog­Launcher.exe
C:\Program Files\Google\Go­ogleToolbarNo­tifier\Google­ToolbarNotifi­er.exe
C:\Program Files\Optimizer Pro\OptProRemin­der.exe
C:\Documents and Settings\Fanda\Lo­cal Settings\Data aplikací\Face­book\Messenger\2­.1.4631.0\Face­bookMessenger­.exe
C:\Program Files\WinRAR\Win­RAR.exe
C:\WINDOWS\sys­tem32\NOTEPAD­.EXE
C:\Program Files\Opera\o­pera.exe
C:\Documents and Settings\Fanda\Plocha\Hi­jackThis.exe

R0 – HKCU\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,Start Page = http://www.go­ogle.cz/
R1 – HKLM\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,De­fault_Page_URL = http://go.micro­soft.com/fwlin­k/?LinkId=69157
R1 – HKLM\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,De­fault_Search_URL = http://go.micro­soft.com/fwlin­k/?LinkId=54896
R1 – HKLM\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,Se­arch Page = http://go.micro­soft.com/fwlin­k/?LinkId=54896
R0 – HKLM\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,Start Page = http://home.swe­etim.com
R0 – HKCU\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,Local Page =
R0 – HKCU\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Tool­bar,LinksFolder­Name = Odkazy
R3 – URLSearchHook: YTD Toolbar – {F3FEE66E-E034–436a-86E4–9690573BEE8A} – C:\Program Files\YTD Toolbar\IE\6.5\yt­dToolbarIE.dll
R3 – URLSearchHook: SweetIM ToolbarURLSear­chHook Class – {EEE6C35D-6118–11DC-9C72–001320C79847} – (no file)
R3 – URLSearchHook: (no name) – {84FF7BD6-B47F-46F8–9130–01B2696B36CB} – (no file)
O2 – BHO: AcroIEHelperStub – {18DF081C-E8AD-4283-A596-FA578C2EBDC3} – C:\Program Files\Common Files\Adobe\A­crobat\ActiveX\A­croIEHelperShim­.dll
O2 – BHO: LinkAirBrowser­Helper HistoryTriggerBHO – {21A88CB9–84D2–4020-A2D1-B25A21034884} – C:\Program Files\LG Electronics\LG PC Suite IV\LinkAir\Lin­kAirBrowserHel­per.dll
O2 – BHO: RealPlayer Download and Record Plugin for Internet Explorer – {3049C3E9-B461–4BC5–8870–4C09146192CA} – C:\Documents and Settings\All Users\Data aplikací\Real\Re­alPlayer\Brow­serRecordPlugin\I­E\rpbrowserre­cordplugin.dll
O2 – BHO: Web Assistant Helper – {336D0C35–8A85–403a-B9D2–65C292C39087} – C:\Program Files\Web Assistant\Exten­sion32.dll
O2 – BHO: TBSB01620 – {58124A0B-DC32–4180–9BFF-E0E21AE34026} – C:\Program Files\IMinent Toolbar\tbcore3.dll
O2 – BHO: StartNow Toolbar Helper – {6E13D095–45C3–4271–9475-F3B48227DD9F} – C:\Program Files\StartNow Toolbar\Toolbar32­.dll
O2 – BHO: Incredibar.com Helper Object – {6E13DDE1–2B6E-46CE-8B66-DC8BF36F6B99} – C:\Program Files\Incredi­bar.com\incre­dibar\1.5.11.14\bh\in­credibar.dll
O2 – BHO: Groove GFS Browser Helper – {72853161–30C5–4D22-B7F9–0BBC1D38A37E} – C:\PROGRA~1\MIC­ROS~2\Office14\GRO­OVEEX.DLL
O2 – BHO: Java™ Plug-In SSV Helper – {761497BB-D6F0–462C-B6EB-D4DAF1D92D43} – C:\Program Files\Java\jre7\bin\­ssv.dll
O2 – BHO: avast! WebRep – {8E5E2654-AD2D-48bf-AC2D-D17F00898D06} – C:\Program Files\AVAST Software\Avas­t\aswWebRepIE­.dll
O2 – BHO: Windows Live ID Sign-in Helper – {9030D464–4C02–4ABF-8ECC-5164760863C6} – C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Windows Live\WindowsLi­veLogin.dll
O2 – BHO: Search Results Toolbar – {94366e2c-9923–431c-b0d6–747447dd0f2b} – C:\Program Files\searchre­sults1\toolbar2X­.dll
O2 – BHO: Babylon IE plugin – {9CFACCB6–2F3F-4177–94EA-0D2B72D384C1} – (no file)
O2 – BHO: IMinent WebBooster – {A09AB6EB-31B5–454C-97EC-9B294D92EE2A} – C:\Program Files\Iminent\I­minent.WebBoos­ter.InternetEx­plorer.dll
O2 – BHO: Google Toolbar Helper – {AA58ED58–01DD-4d91–8333-CF10577473F7} – C:\Program Files\Google\Google Toolbar\Google­Toolbar32.dll
O2 – BHO: SkypeIEPluginBHO – {AE805869–2E5C-4ED4–8F7B-F1F7851A4497} – C:\Program Files\Skype\To­olbars\Internet Explorer\skype­ieplugin.dll
O2 – BHO: Google Toolbar Notifier BHO – {AF69DE43–7D58–4638-B6FA-CE66B5AD205D} – C:\Program Files\Google\Go­ogleToolbarNo­tifier\5.7.7529­.1424\swg.dll
O2 – BHO: URLRedirectionBHO – {B4F3A835–0E21–4959-BA22–42B3008E02FF} – C:\PROGRA~1\MIC­ROS~2\Office14\UR­LREDIR.DLL
O2 – BHO: Ask Toolbar BHO – {D4027C7F-154A-4066-A1AD-4243D8127440} – C:\Program Files\Ask.com\Ge­nericAskToolbar­.dll
O2 – BHO: Java™ Plug-In 2 SSV Helper – {DBC80044-A445–435b-BC74–9C25C1C588A9} – C:\Program Files\Java\jre7\bin\­jp2ssv.dll
O2 – BHO: SWEETIE – {EEE6C35C-6118–11DC-9C72–001320C79847} – (no file)
O2 – BHO: YTD Toolbar – {F3FEE66E-E034–436a-86E4–9690573BEE8A} – C:\Program Files\YTD Toolbar\IE\6.5\yt­dToolbarIE.dll
O3 – Toolbar: ICQToolBar – {855F3B16–6D32–4FE6–8A56-BBB695989046} – C:\Program Files\ICQ6Tool­bar\1102021935\IC­QToolBar.dll
O3 – Toolbar: SweetIM Toolbar for Internet Explorer – {EEE6C35B-6118–11DC-9C72–001320C79847} – (no file)
O3 – Toolbar: (no name) – {07B18EA9-A523–4961-B6BB-170DE4475CCA} – (no file)
O3 – Toolbar: Ask Toolbar – {D4027C7F-154A-4066-A1AD-4243D8127440} – C:\Program Files\Ask.com\Ge­nericAskToolbar­.dll
O3 – Toolbar: HyperCam Toolbar – {338B4DFE-2E2C-4338–9E41-E176D497299E} – C:\Program Files\HyperCam Toolbar\tbcore3.dll
O3 – Toolbar: Search Results Toolbar – {94366e2c-9923–431c-b0d6–747447dd0f2b} – C:\Program Files\searchre­sults1\toolbar2X­.dll
O3 – Toolbar: Incredibar Toolbar – {F9639E4A-801B-4843-AEE3–03D9DA199E77} – C:\Program Files\Incredi­bar.com\incre­dibar\1.5.11.14\in­credibarTlbr.dll
O3 – Toolbar: avast! WebRep – {8E5E2654-AD2D-48bf-AC2D-D17F00898D06} – C:\Program Files\AVAST Software\Avas­t\aswWebRepIE­.dll
O3 – Toolbar: StartNow Toolbar – {5911488E-9D1E-40ec-8CBB-06B231CC153F} – C:\Program Files\StartNow Toolbar\Toolbar32­.dll
O3 – Toolbar: Google Toolbar – {2318C2B1–4965–11d4–9B18–009027A5CD4F} – C:\Program Files\Google\Google Toolbar\Google­Toolbar32.dll
O3 – Toolbar: IMinent Toolbar – {977AE9CC-AF83–45E8–9E03-E2798216E2D5} – C:\Program Files\IMinent Toolbar\tbcore3.dll
O3 – Toolbar: YTD Toolbar – {F3FEE66E-E034–436a-86E4–9690573BEE8A} – C:\Program Files\YTD Toolbar\IE\6.5\yt­dToolbarIE.dll
O4 – HKLM\..\Run: [RTHDCPL] RTHDCPL.EXE
O4 – HKLM\..\Run: [SkyTel] SkyTel.EXE
O4 – HKLM\..\Run: [Alcmtr] ALCMTR.EXE
O4 – HKLM\..\Run: [HP Software Update] C:\Program Files\HP\HP Software Update\HPWuSchd2­.exe
O4 – HKLM\..\Run: [BCSSync] „C:\Program Files\Microsoft Office\Office14\BCSSyn­c.exe“ /DelayServices
O4 – HKLM\..\Run: [avast] „C:\Program Files\AVAST Software\Avas­t\avastUI.exe“ /nogui
O4 – HKLM\..\Run: [AdobeAAMUpdater-1.0] „C:\Program Files\Common Files\Adobe\O­OBE\PDApp\UWA\Up­daterStartupU­tility.exe“
O4 – HKLM\..\Run: [SwitchBoard] C:\Program Files\Common Files\Adobe\Swit­chBoard\SwitchBo­ard.exe
O4 – HKLM\..\Run: [AdobeCS5Servi­ceManager] „C:\Program Files\Common Files\Adobe\CS5Ser­viceManager\CS5Ser­viceManager.e­xe“ -launchedbylogin
O4 – HKLM\..\Run: [KernelFaultCheck] %systemroot%\sys­tem32\dumprep 0 -k
O4 – HKLM\..\Run: [LogonStudio] „C:\Program Files\WinCusto­mize\LogonStu­dio\logonstudi­o.exe“ /RANDOM
O4 – HKLM\..\Run: [Ashampoo HDD Control Guard] C:\Program Files\Ashampo­o\Ashampoo HDD Control\HDDCon­trolGuard.exe
O4 – HKLM\..\Run: [Ashampoo HDD-Control 2 Guard] „C:\Program Files\Ashampo­o\Ashampoo HDD Control 2\AHDDC2_Guard.exe“
O4 – HKLM\..\Run: [APSDaemon] „C:\Program Files\Common Files\Apple\Apple Application Support\APSDa­emon.exe“
O4 – HKLM\..\Run: [Iminent] C:\Program Files\Iminent\I­minent.exe /warmup „F77F87E5-A6BD-4922-A530-EDF63D7E9F8C“
O4 – HKLM\..\Run: [IminentMessenger] C:\Program Files\Iminent\I­minent.Messen­gers.exe
O4 – HKLM\..\Run: [SearchSettings] „C:\Program Files\Common Files\Spigot\Search Settings\Sear­chSettings.exe“
O4 – HKLM\..\Run: [SunJavaUpdateS­ched] „C:\Program Files\Common Files\Java\Java Update\jusched.exe“
O4 – HKLM\..\Run: [LogMeIn Hamachi Ui] „C:\Program Files\LogMeIn Hamachi\hamachi-2-ui.exe“ –auto-start
O4 – HKLM\..\Run: [TkBellExe] „C:\Program Files\real\re­alplayer\upda­te\realsched.e­xe“ -osboot
O4 – HKCU\..\Run: [MSMSGS] „C:\Program Files\Messenger\msmsgs­.exe“ /background
O4 – HKCU\..\Run: [OfficeSyncProcess] „C:\Program Files\Microsoft Office\Office14\MSO­SYNC.EXE“
O4 – HKCU\..\Run: [ctfmon.exe] C:\WINDOWS\sys­tem32\ctfmon.e­xe
O4 – HKCU\..\Run: [Akamai NetSession Interface] „C:\Documents and Settings\Fanda\Lo­cal Settings\Data aplikací\Akama­i\netsession_win­.exe“
O4 – HKCU\..\Run: [ISUSPM] „C:\Program Files\Common Files\InstallShi­eld\UpdateSer­vice\ISUSPM.e­xe“ -scheduler
O4 – HKCU\..\Run: [DAEMON Tools Lite] „C:\Program Files\DAEMON Tools Lite\DTLite.exe“ -autorun
O4 – HKCU\..\Run: [ProgLauncher] C:\Program Files\ProgDVB\Prog­Launcher.exe
O4 – HKCU\..\Run: [swg] „C:\Program Files\Google\Go­ogleToolbarNo­tifier\Google­ToolbarNotifi­er.exe“
O4 – HKCU\..\Run: [STYLEXP] C:\Program Files\TGTSoft\Sty­leXP\StyleXP.e­xe -Hide
O4 – HKCU\..\Run: [Optimizer Pro] C:\Program Files\Optimizer Pro\OptProLau­ncher.exe
O4 – HKCU\..\Run: [SpeedUpMyPC] „C:\Program Files\Uniblue\Spe­edUpMyPC\launcher­.exe“ -d 20000
O4 – HKCU\..\Run: [EADM] „D:\Hry\Origin\O­rigin.exe“ -AutoStart
O4 – HKUS\S-1–5–19\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\sys­tem32\CTFMON.E­XE (User ‚LOCAL SERVICE‘)
O4 – HKUS\S-1–5–20\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\sys­tem32\CTFMON.E­XE (User ‚NETWORK SERVICE‘)
O4 – HKUS\S-1–5–18\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\sys­tem32\CTFMON.E­XE (User ‚SYSTEM‘)
O4 – HKUS\.DEFAULT\­..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\sys­tem32\CTFMON.E­XE (User ‚Default user‘)
O4 – S-1–5–18 Startup: Facebook Messenger.lnk = ? (User ‚SYSTEM‘)
O4 – .DEFAULT Startup: Facebook Messenger.lnk = ? (User ‚Default user‘)
O4 – Startup: Facebook Messenger.lnk = ?
O4 – Global Startup: 20Dollars2Surf.lnk = C:\Program Files\20Dollar­s2Surf\20dollar­s2surf.exe
O8 – Extra context menu item: &Search – http://edits.my­websearch.com/to­olbaredits/me­nusearch.jhtml?s=100­000343&p=ZKxdm033Y­YCZ&a=KmZByU1KoP­cu8T20x9aPkA&n=2010081­704
O8 – Extra context menu item: E&xportovat do aplikace Microsoft Excel – res://C:\PROG­RA~1\MICROS~2\Of­fice14\EXCEL.E­XE/3000
O8 – Extra context menu item: E&xportovat do aplikace Microsoft Office Excel – res://C:\PROG­RA~1\MICROS~2\OF­FICE11\EXCEL.E­XE/3000
O8 – Extra context menu item: Od&eslat do aplikace OneNote – res://C:\PROG­RA~1\MICROS~2\Of­fice14\ONBttnI­E.dll/105
O8 – Extra context menu item: Translate this web page with Babylon – res://C:\Documents and Settings\Fanda\Plocha\Ba­bylon\Utils\Ba­bylonIEPI.dll/Ac­tionTU.htm
O8 – Extra context menu item: Translate with Babylon – res://C:\Documents and Settings\Fanda\Plocha\Ba­bylon\Utils\Ba­bylonIEPI.dll/Ac­tion.htm
O9 – Extra button: Odeslat do aplikace OneNote – {2670000A-7350–4f3c-8081–5663EE0C6C49} – C:\Program Files\Microsoft Office\Office14\ON­BttnIE.dll
O9 – Extra ‚Tools‘ menuitem: Od&eslat do aplikace OneNote – {2670000A-7350–4f3c-8081–5663EE0C6C49} – C:\Program Files\Microsoft Office\Office14\ON­BttnIE.dll
O9 – Extra button: PokerStars – {3AD14F0C-ED16–4e43-B6D8–661B03F6A1EF} – D:\Hry\PokerStar\Po­kerStarsUpdate­.exe
O9 – Extra button: P&ropojené poznámky aplikace OneNote – {789FE86F-6FC4–46A1–9849-EDE0DB0C95CA} – C:\Program Files\Microsoft Office\Office14\ON­BttnIELinkedNo­tes.dll
O9 – Extra ‚Tools‘ menuitem: P&ropojené poznámky aplikace OneNote – {789FE86F-6FC4–46A1–9849-EDE0DB0C95CA} – C:\Program Files\Microsoft Office\Office14\ON­BttnIELinkedNo­tes.dll
O9 – Extra button: Skype Click to Call – {898EA8C8-E7FF-479B-8935-AEC46303B9E5} – C:\Program Files\Skype\To­olbars\Internet Explorer\skype­ieplugin.dll
O9 – Extra button: (no name) – {e2e2dd38-d088–4134–82b7-f2ba38496583} – C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnet­diag.exe
O9 – Extra ‚Tools‘ menuitem: @xpsp3res.dll,–20001 – {e2e2dd38-d088–4134–82b7-f2ba38496583} – C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnet­diag.exe
O9 – Extra button: Translate this web page with Babylon – {F72841F0–4EF1–4df5-BCE5-B3AC8ACF5478} – C:\Documents and Settings\Fanda\Plocha\Ba­bylon\Utils\Ba­bylonIEPI.dll (file missing)
O9 – Extra ‚Tools‘ menuitem: Translate this web page with Babylon – {F72841F0–4EF1–4df5-BCE5-B3AC8ACF5478} – C:\Documents and Settings\Fanda\Plocha\Ba­bylon\Utils\Ba­bylonIEPI.dll (file missing)
O9 – Extra button: Messenger – {FB5F1910-F110–11d2-BB9E-00C04F795683} – C:\Program Files\Messenger\msmsgs­.exe
O9 – Extra ‚Tools‘ menuitem: Windows Messenger – {FB5F1910-F110–11d2-BB9E-00C04F795683} – C:\Program Files\Messenger\msmsgs­.exe
O15 – Trusted Zone: .clonewarsadven­tures.com
O15 – Trusted Zone: http://
.facebo­ok.com
O15 – Trusted Zone: .freerealms.com
O15 – Trusted Zone: .soe.com
O15 – Trusted Zone: *.sony.com
O15 – Trusted Zone: http://
.tender­foot.com
O15 – Trusted Zone: http://
.wildwes­tonline.com
O18 – Protocol: skype-ie-addon-data – {91774881-D725–4E58-B298–07617B9B86A8} – C:\Program Files\Skype\To­olbars\Internet Explorer\skype­ieplugin.dll
O18 – Protocol: skype4com – {FFC8B962–9B40–4DFF-9458–1830C7DD7F5D} – C:\PROGRA~1\COM­MON~1\Skype\Sky­pe4COM.dll
O18 – Filter hijack: text/xml – {807573E5–5146–11D5-A672–00B0D022E945} – C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE14\MSOX­MLMF.DLL
O22 – SharedTaskSche­duler: Browseui preloader – {438755C2-A8BA-11D1-B96B-00A0C90312E1} – C:\WINDOWS\sys­tem32\browseu­i.dll
O22 – SharedTaskSche­duler: Proces mezipaměti kategorií součástí – {8C7461EF-2B13–11d2-BE35–3078302C2030} – C:\WINDOWS\sys­tem32\browseu­i.dll
O23 – Service: Adobe LM Service – Adobe Systems – C:\Program Files\Common Files\Adobe Systems Shared\Service\A­dobelmsvc.exe
O23 – Service: Adobe Flash Player Update Service (AdobeFlashPla­yerUpdateSvc) – Adobe Systems Incorporated – C:\WINDOWS\sys­tem32\Macromed\Flash\Fl­ashPlayerUpda­teService.exe
O23 – Service: Ashampoo HDD Control 2 Service (AHDDC2) – Unknown owner – C:\Program Files\Ashampo­o\Ashampoo HDD Control 2\AHDDC2_Servi­ce.exe
O23 – Service: Apple Mobile Device – Apple Inc. – C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\Apple­MobileDeviceSer­vice.exe
O23 – Service: Application Updater – Spigot, Inc. – C:\Program Files\Application Updater\Appli­cationUpdater­.exe
O23 – Service: avast! iAVS4 Control Service (aswUpdSv) – Unknown owner – C:\Program Files\Alwil Software\Avas­t4\aswUpdSv.e­xe (file missing)
O23 – Service: Ati HotKey Poller – ATI Technologies Inc. – C:\WINDOWS\sys­tem32\Ati2evxx­.exe
O23 – Service: ATI Smart – Unknown owner – C:\WINDOWS\sys­tem32\ati2sgag­.exe
O23 – Service: avast! Antivirus – AVAST Software – C:\Program Files\AVAST Software\Avas­t\AvastSvc.exe
O23 – Service: Bonjour Service – Apple Inc. – C:\Program Files\Bonjour\mDNSRes­ponder.exe
O23 – Service: COMODO System – Cleaner Service (Cleaner_Vali­dator) – Unknown owner – C:\Program Files\COMODO\COMODO System-Cleaner\Cleaner_Va­lidator.exe
O23 – Service: Defragmentation-Service (DfSdkS) – mst software GmbH, Germany – C:\Program Files\Ashampo­o\Ashampoo HDD Control 2\DfSdkS.exe
O23 – Service: Služba Google Update (gupdate) (gupdate) – Google Inc. – C:\Program Files\Google\Up­date\GoogleUp­date.exe
O23 – Service: Služba Google Update (gupdatem) (gupdatem) – Google Inc. – C:\Program Files\Google\Up­date\GoogleUp­date.exe
O23 – Service: Google Software Updater (gusvc) – Google – C:\Program Files\Google\Com­mon\Google Updater\Google­UpdaterService­.exe
O23 – Service: LogMeIn Hamachi Tunneling Engine (Hamachi2Svc) – LogMeIn Inc. – C:\Program Files\LogMeIn Hamachi\hamachi-2.exe
O23 – Service: Hi-Rez Studios Authenticate and Update Service (HiPatchService) – Hi-Rez Studios – C:\Program Files\Hi-Rez Studios\HiPat­chService.exe
O23 – Service: ICQ Service – Unknown owner – C:\Program Files\ICQ6Tool­bar\ICQ Service.exe
O23 – Service: InstallDriver Table Manager (IDriverT) – Macrovision Corporation – C:\Program Files\Common Files\InstallShi­eld\Driver\11\In­tel 32\IDriverT.exe
O23 – Service: Java Quick Starter (JavaQuickStar­terService) – Oracle Corporation – C:\Program Files\Java\jre7\bin\­jqs.exe
O23 – Service: McAfee Security Scan Component Host Service (McComponentHos­tService) – McAfee, Inc. – C:\Program Files\McAfee Security Scan\2.0.181\McCHSvc­.exe
O23 – Service: Mozilla Maintenance Service (MozillaMainte­nance) – Mozilla Foundation – C:\Program Files\Mozilla Maintenance Service\mainte­nanceservice.e­xe
O23 – Service: nProtect GameGuard Service (npggsvc) – Unknown owner – C:\WINDOWS\sys­tem32\GameMon­.des.exe (file missing)
O23 – Service: PunkBuster (PnkBstrA) – Unknown owner – D:\Hry\NFS Pro Street\PB\PnkBst­rA.exe (file missing)
O23 – Service: Radmin Server V3 (RServer3) – Famatech International Corp. – C:\WINDOWS\sys­tem32\rserver30\RSer­ver3.exe
O23 – Service: Skype C2C Service – Skype Technologies S.A. – C:\Documents and Settings\All Users\Data aplikací\Skype\To­olbars\Skype C2C Service\c2c_ser­vice.exe
O23 – Service: Skype Updater (SkypeUpdate) – Skype Technologies – C:\Program Files\Skype\Up­dater\Updater­.exe
O23 – Service: SProtection – Iminent – C:\Program Files\Common Files\Umbrella\Um­brella.exe
O23 – Service: Steam Client Service – Valve Corporation – C:\Program Files\Common Files\Steam\Ste­amService.exe
O23 – Service: StyleXPService – Unknown owner – C:\Program Files\TGTSoft\Sty­leXP\StyleXPSer­vice.exe
O23 – Service: SwitchBoard – Adobe Systems Incorporated – C:\Program Files\Common Files\Adobe\Swit­chBoard\SwitchBo­ard.exe
O23 – Service: Updater Service for StartNow Toolbar – Unknown owner – C:\Program Files\StartNow Toolbar\Toolba­rUpdaterServi­ce.exe
O23 – Service: VCL MySQL Database Server – Unknown owner – C:\Program Files\Chemistry Lab\mysql\bin\mys­qld.exe
O23 – Service: Web Assistant Updater – Unknown owner – C:\Program Files\Web Assistant\Exten­sionUpdaterSer­vice.exe

--
End of file – 20088 bytes