craazygirl

Sekání videí ..Prosím Vás co mám dělat s tímto problémem.

Prosím Vás co mám dělat s tímto problémem.Po celém internetu,i na youtube se mi začaly sekat videa..Např hraje to 11sekund po té se to sekne a nejede dále.posunu šipkou o trochu dále zase hraje 11 sekund a nic…Děkuji za odpověd

Odpovědi
www

V případě, že je net připojení v pořádku, zkus aktualizovat svůj přehrávač.
Případně stáhnout zdarma VLC Player, nebo KLM Player.
Praxe

bolak

Buď máš málo místa na disku nebo máš někde nastavené, že se ti může ukládat na disk jenom určitý počet mega.

Mrkni se do nastavení Flashe.