veandra

Co způsobuje sekání v The Sims 3?

mám teď nový počítač, dobrý, a jedna z prvních her co jsem nainstalovala byli právě simíci, no ale po chvilce hraní se mi to začali sekat, ne tak jako že to zamrzne celý – grafiku jsem dala na co nejmenší – ale pořád se to seká, a to tak že prostě simík něco dělá, víle pořád mávají křídla, stromi se hejbou atd. ale simík je seklej, nemůžu nic nakliknout a čas taky stojí, děje se to cca. každých 60 sekund a seklí to vydrží v rozmezí cca. 5s-5min. jednou dvakrát dobře, ale pořád? to už je kapku moc, vypnout zapnout nepomohlo a mě by mzajímalo co by jste mi k tomu doporučili aby se to nesekalo

Odpovědi
huer159

Tohle může být způsobeno tím, že jste si The Sims 3 nekoupila ale stáhla. Pokud jste to neudělala tak to může být způsobeno třeba bugy ve hře.