Sekání mafia 2

Ahojte,

Mám v počítači tuto sestavu: procesor: amd athlon 7450 dual-core processor 2.41 GHz graf. karta: AMD Redeon HD 6670 RAM: 4gb toto by vám mělo stačit k určení. A koupil jsem si hru mafia 2 a ohromně se mi seká, myslím že pc je na to dobře stavěný. Prosím o radu jsem bezradnný.

Odpovědi:

Stříbrný

ty v počítači nemáš grafickou kartu AMD Redeon HD 6670, to je pouze GPU-grafický čip, který je v grafické kartě.
grafika není zrovna dobrá, ale měla by to zvládnout s dobrým chlazením na normal detaily.
Zato procesor :) ten je dle testů na cpu-world.com o 33% horší, než můj notebookový intel i3.
Doporučil bych ti grafiku v mafii co nejvíce osekat a hlavně nějaké renderování, které zatěžuje hodně cpu.

Bronzový

snizit detaily rozliseni sundat z HD na mensi a hlavne vypnout antialiasing a anisotropni filtrovani...

Stříbrný

mafia II byla "napsaná" pro NVIDIA GeForce, popř. pro ATI...tvoje grafika co není grafika Redeon, ale Radeon .-) není žádný zázrak...takže při úplném zakázání všech efektů by to snad jet mělo...

Bronzový

Tuhle hru jsme doma kdysi odehráli na Intel Q9550 s grafikou GTX470 a stejně jsme to neměli naplno, grafika byla tak na 80%. S vaším PC to bude ještě horší, Mafia II je celkem náročná hra.

Zlatý

No sestava by na Maffi mohla být lepší, ale můžeme zkusit vyčistit a zrychlit počítač, čímžpádem zlepšit i to hraní hry.
Pošlete mi prosím výpis z programu Hijackthis.

Hijackthis stáhenete z http://sourceforge.net/…
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten mi prosím pošlete emailem jako přílohu na bedy zavináč outlook tečka com

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.