Funna

„Sekají“ se vám také tyhle stránky?

Od včerejšího dne se s těmito stránkami nemůžu domluvit, strašně dlouho trvá načítání, jakákoliv odezva, klikám na odpovědět a nic…klikám na udělit palec a nic…někdy stačí F5, někdy musím úplně restartovat stránku, aby se to pohnulo dál…je problém jen na mojí straně, nebo se něco děje z místním serverem?

Nejlepší odpověď
annas

Ano. Včera mně nešly stránky otevřít, když se podařilo, čekala jsem na otevření odpovědí, bodování nefungovalo. Ráno lepší, ale teď se zase otevírání zhoršilo.

Psala jsem včera adminovovi, co se děje. Dnes jsem dostala odpověď:

„Probíhala aktualizace či údržba serveru.
Většinou se tyto události odehrávají v nočních hodinách, ojediněle však může být server vytížen i ve špičce. “

Další odpovědi
gecco

Jo – strašně dlouho trvá jakákoli odezva.
Ale netuším, kde je problém, i ping je ´podivný´ – obvyklých 9–11 ms, ale klidně i 27 ms…

Funna

díky za odpovědi, aspoň vím, že chyba není na našem přijímači .-))

gecco

Taky už jsem si začal být nejistý, ale jiné stránky mi jdou bez problémů…
Mimochodem – mám pocit, že takto ´zdechlé´ se mi odpovědi jeví už cca týden.

Funna

mě to přišlo zpomalené až od včerejška a dneska to je úplný děsběs…

gecco

No, nyní to vidím na čtyři možnosti

  1. přidání nějaké debilní reklamy, špatně napsané, žravé (a to by si tedy ´admin´ nas*al do bot)
  2. nové stránky (kód) – šíleně žravé
  3. nový server – za pomalou linkou
  4. DDoS (ale proč by to kdo dělal??)

annas

Máte pravdu, ale vždy se rozjely. Jenže včera to byl děs,. Klikla jsem na odpověď, odešla a stále se nahoře točilo „kolečko“.

gecco

Annas – ještě, že jsem tu včera odp. nebyl…
Musel bych se vzteknout…
😉

annas

To je pravda. Čekání, zkoušela jsem i přes archiv, někdy se točilo „kolečko“ v liště, jindy se nic nedělo. Známá mně poslala IP a dostala jsem ji 10×. Proto jsem napsala adminovi a byla překvapená , že tak brzy reagoval. Snad se taková situace nebude často opakovat. 🙂