mikik

Sekačka avenberg 998 ?

Dobrý den.Chci se zeptat kdo vlastníte sekačku AVENBERG 998 jaké máte s ní spokojeni.Za odpovědi předem děkuji.

Odpovědi
venkovan

Neznám ji, ale první co je znát servis, dostupnost náhradních dílů v následných 10 letech (minimálně bude potřeba rotační nůž). Potom výrobce motoru, zejména zda má dostupné vzduchové filtry (některé sekačk mají jen kus molitanu, což si každý doma upižlá i za cenu vyšší spotřeby).
Oosbně bych víc na nízkou cenu vsadil na blízký servis a značku s dlouholetou tradicí na našem trhu.

MirekOV

Dobrý den, tuto sekačku jsem zakoupil. Nechal jsem se zlákat slovy profesionál v označení a servis po celé ČR. Ani jedno není pravda. Dovozce nemá nasmlouvaný pozáruční servis a záruční poskytne jen když stroj zabalíte a odešlete zpět. Prostě spoléhá na to, že některý s místních servisu přemluvíte k opravě, protože sekačka na cestě po republice a ani odstavena v kůlně nic neposeká a tráva si bezohledně roste. Sekačka je nevykoná, dusí se i při relativně malé trávě. Nevhodná na hustý trávník větších rozměru. Já bych ji doporučil na udržovaní trávníku velmi malých rozměru pro sečeni max. 2cm stébla. Ale raději doporučují se obrátit na nejbližší specializovanou prodejnu, kde jsou schopni vám garantovat záruční i pozáruční servis ve vašem nejbližším okolí. Radši připlaťte dva tisíce a mějte čím sekat, vyplatí se to. Tuto značku opravdu nedoporučují!!

veselator1

Já teda o této značce asi nikdy neslyšel, ale myslím si, že když už, tak bych raději koupil sekačku od nějaké prověřené značky. Já minulý rok například kupoval aku sekačku a po své předchozí zkušenosti s jejich nářadím jsem si koupil sekačku od Ryobi z https://www.mam­zahrada.cz/aku­mulatorove-sekacky/ Musím říct, že zatím maximální spokojenost. Tuhle značku tedy určitě můžu doporučit.

petascl

Dobrý den , naprosto s pánem souhlasím a jen mohu potvrdit z vlastní zkušenosti, poskytování servisu ve velmi špatné kvalitě, dali mi tam staré díly , a po napsání výtek k nekvalitně provedenému servisu mi radši chtějí vrátit peníze s čím razantně nesouhlasím . Tak uvidíme jak se k tomu postaví, už jsem začal přemýšlet o tom že bych to dal do televize aby další potencionální kupci neměli zbytečné problémy . Myslím si radši se vyhnout hodně velkým obloukem této značce , budete klidněji spát.