diadollo

Nevíte co může způsobovat sekaní telefonu??

Seka se mi tel. Mam samsung galaxy i9000 s . Je to androidem nebo proste odchazi…diky

Nejlepší odpověď
HOLAS

neodchází, je to prostě 5 let starej mobil :) Jelikož se tím živím poradím :) hodně to dělá to, že nainstaluješ app, ta se nelíbí, pak další a další. a tím se to zaseká. Takže, zazálohovat, vypnout, stisknout volume up + home + power. nabootuje to do recovery, pak dát factory, a nalít zálohu zpět. (přes menu to opravdu nemá smysl, ani přes resetovací kód) a budeš to mít zase jako nový a svižný. ;)

Další odpovědi
jáára

díky za info

cochee

Zazálohuj si kontakty (předpokládám, že fotky a podobné jiné věci máš uloženy na paměťové kartě – pokud ne, rovněž zálohuj) a proveď reset telefonu do továrního nastavení; nevíš-li jak, RTFM (aneb selžou-li všechny pokusy, je na čase si přečíst návod ;) )