Darkdeal

Seká se mi Hra Lineage2

Dobrý den, jedná se o Lineage 2 chronicle 5. Seká se mi hra při pohybu, stejně při ful detailech i při těch nejnižších. PC: Grafika:NVIDIA GeForce GTS 450, Procesor: Intel® CORE™ i3–2120 CPU @ 3,30 GHz, 8gb ram, Win 7. Nevítě kde by mohl být problém ? V hw podle mě ne

Odpovědi
Rabi7

Co třeba připojení k internetu? Nějvětší problém jsou asi W7 to je problem sam o sobe :) Nebo dejte hre vetši prioritu. Spravce úloh ve spustenejch najdete Lineage2 přejit k procesu jmenuje se l2.exe klik pravym a a tam je Priorita tak tam dejte nejvyšší.

Skuste jinej chronicle vyssi nebo nizsi nebo jinej server.