Security

Seká se mi Hra Lineage2

Dobrý den hraji hru Lineage2 a mám problém stím že se mi seká někdy hodně někdy zase málo nevim co mám pro svůj PC udělat aby se mě nesekala nebo aby to alespon se sekalo mín moje rychlost internetu je Rychlost připojení k internetu: 3,775 Mbit/s
Rychlost stahování dat: 471,9 kByte/s
Rychlost odezvy (ping): min 5,318 ms
max 7,082 ms
Ø 6,233 ms a Mám RAM 1015 MB nevim jestli je to dost a mám Windows Vistu prosím co mám udělat nebo koupit na PC nebo tak něco abych měl teda větší výkon aby se mě hra lineage2 nesekala Děkuji mooooc za každou radu

Odpovědi
alenka901

Problem bych videla spise v ovladacich grafarny, nebo jeste reinstal pripadne inovace OS.

Dandi

Je potřeba znát ještě další parametry vašeho počítače. Lineage není tak závislý na grafické kartě jako na procesoru. Pokud se Vám však seká v tom smyslu, že hra běží, ale pouze se sekne internetové připojení, tak pak může být chyba ve firewallu nebo v QoS, tedy quality of services u vašeho připojení. Parametry máte sice pěkné, avšak je možné, že máte výkyvy v rychlosti odezvy a podobně.

Attack-design

stačí menší procesor a pak se hra z\asekává