Džanička

Sehnala bych někde tyto magnety, které se dávají za dřevěné vláčky?

http://a-toys.cz/cz-detail-807311-vlacek-zoo.html
Na stránce je obrázek a když ho zvětšíte uvidíte magnety které jsou mezi vláčky. Ty potřebuji sehnat, jenže nevím jak to nazvat. Nebo máte jiný nápad jak jednoduše tyto vláčky do sebe zapojit? Díky

Nejlepší odpověď
ReHu

Nejsou to stejné magnety, ale zajdi do prodejny s korálky a kup magnetické zapínání. Na vláček už přilepíš.

Džanička

ReHu – To je dobrý nápad, ale není to přesně to co hledám, nejsem si jistá že by ty magnetky udržely několik vláčků když bych je zapojila za sebou..

ReHu

Kolik vagónků chceš zapojovat?
To zapínání celkem drží.

Džanička

No já nevím, myslela jsem tak ± 5, ale děti jich celkem mají něco přes 20 takže když to zapojí za sebou tak aby se mezi sebou nerozpojovaly. Taky jsem přemýšlela nad úplně něčím jiným, aby to bylo jednoduché a drželo to u sebe.