sedminásobný rekordman z Guinessovky,trum­fne stíhačku F-15 i raketoplán

víte o koho se jedná?
Doplňuji:
Annas a je pan Vajbar zvířátko?:D
Tak ten rekordman je kolibřík,ale za tu snahu a navíc najít a ještě vypsat co všechno pán Vajbar dokáže vám dávám bod,jelikož snaha se cení

Nejlepší odpověď
annas

Jaroslav Vajbar si plánuje do České knihy rekordů připsat také zásluhy i za nejmenší pomlázku.

Přes dva a půl metru vysoký minaret, nejdelší slaměný řetěz, obří slaměný zvon, největší slaměný adventní věnec, největší koštýř, ozdobný koš a nejvyšší číše ze slámy. To je výčet všech kuriozit, které má v České knize rekordů zapsány Jaroslav Vajbar z Rakvic na Břeclavsku.

Už teď ale plánuje zapsání dalších čtyř rekordů. „Upletl jsem nejmenší pomlázku, která má asi tři centimetry, a také nejmenší, deseticentimetrový koštýřek. Na dvou dalších jsem pracoval s Ilonou Plškovou z Velkých Pavlovic, která vyrábí figurky z kukuřičného šus­tí.

Podle tn.cz

Až po odeslání jsem si všimla, že jsem otázku četla nepozorně. Jenže nejde smazat – takže jsem uvedla české rekordy.

Doplňuji:
Teprve teď jsem si všimla i zařazení. Omlouvám se, opravdu jsem byla nepozorná.

Další odpovědi
salsa verde

dejme tomu že by to mohl být rorýs. aha až pak jsem si přečetla že už je tu odpověď kdo to teda je… 🙂

annas

Buraku, svou odpovědí jste mě pobavila. Uvědomila jsem si, že je třeba kontrolovat i zařazení. Jinak by pan Vajbar neskončil mezi zvířaty. Dělám to, ale dnes jsem byla nepozorná.

annas

Objevila jsem tuto otázku po delší době. Nechápu, jak jsem mohla takto reagovat. Tehdy ještě nebyla možnost mazání otázek. Trapas, blbost, zbrklá reakce.