zdennyve

sedlina z černé kávy,jako hnojivo.Kterým květinám svědčí?A na co vlastně působí?

Nejlepší odpověď
annas

Mám výborné zkušenosti při použití sedliny na zalévání pažitky. Pažitka je silná a bohatá.

Když jsem pěstovala brambory, posloužila i při ničení mandelinky.

Další odpovědi
Lucijej

Tak v lógru se nachází spousta minerálních látek, které rostliny dokáží zužitkovat. Moje babička ho dává k růžím. A taky chutná žížalám, které dokáže přitáhnout z daleka, takže se potom zvýší kvalita půdy činností žížal :)
Doplňuji:
Pokojovkám lógr taky prospěje. S tím mlékem by to nemělo vadit, když to opravdu budou zbytečky a když ho nebudete dávat každý den ke stejné kytce :)

Terryle

Můžu doplnit dotaz?

A co na lógr řeknou pokojovky? A přežijou kytky, když v lógru budou zároveň i zbytky mléka?

elektrikář

Logr je rostliného původu je to vlastně jako kompost.Tím že je na jemno chutná žížalám.Zbytky mléka by nemněly vadit pokud by jej bylo víc může zapáchat než se rozloží. Jde vypláchnout vodou.