Avatar uživatele
anonym

Sedíte u svého PC správně?

Máte dobré křeslo či otáčecí židli, která je vhodná k sezení u PC?
Důležité je, aby se otáčela a měla nastavitelnou výši sedáku, aby vás nebolela záda.
Máte tu správnou židli? A sedíte u svého PC zdravě?
Díky za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, Poklička, gagaga, Awe, anonym před 3346 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Awe

Ani ne…Mám místo židle gauč.Je trochu níže,ale se zády problém nemám.Jediný problém mám s koleny a nohama celkově, protože mám tendenci sedět v turku.Po pár hodinách to nohám asi prostě vadí :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Quimby

Židli správnou mám, ale rozhodně na ní nesedim dobře. Občas spíš ležim a tak podobně, ale jako vždy si najdu pohodlnou polohu a žádné problémy s ničím nemám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Asi ano, mám na opěradle takovou „vyřízlou“ část pro podporu spodní části zad. Stejně se u toho ale kroutím jak paragraf.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

doa jo, když jsem v práci a mám chvíli čas tak ne,protože sedět v bagru s notebokem na nohách to asi není vhodnej posez.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

někdy sedím, někdy ležím (tak půl na půl)… no a když sedím, tak na takovém tom balonu na cvičení (průměr 65 cm)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Často sedím u pc na balonu, dělá mi to dobře na páteř a když sedím v křesle, hodně se soustředím, jestli sedím správně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Sedím na konári je mi tu dobre.Proč se ptáš?Nechceš mi vlízt až na dabl jů sí?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Židli správnou mám,správně asi nesedávám,ale je to lepší než sezení na bobku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Quimby: přesně sedí i na mě, akorát se bojím, že v poslední větě chybí „zatím nemám“

před 3346 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek