Sedíte u svého PC správně?

Máte dobré křeslo či otáčecí židli, která je vhodná k sezení u PC?
Důležité je, aby se otáčela a měla nastavitelnou výši sedáku, aby vás nebolela záda.
Máte tu správnou židli? A sedíte u svého PC zdravě?
Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Awe

Ani ne…Mám místo židle gauč.Je trochu níže,ale se zády problém nemám.Jediný problém mám s koleny a nohama celkově, protože mám tendenci sedět v turku.Po pár hodinách to nohám asi prostě vadí :D

Další odpovědi
Quimby

Židli správnou mám, ale rozhodně na ní nesedim dobře. Občas spíš ležim a tak podobně, ale jako vždy si najdu pohodlnou polohu a žádné problémy s ničím nemám.

anonym

Asi ano, mám na opěradle takovou „vyřízlou“ část pro podporu spodní části zad. Stejně se u toho ale kroutím jak paragraf.

honza19hk

doa jo, když jsem v práci a mám chvíli čas tak ne,protože sedět v bagru s notebokem na nohách to asi není vhodnej posez.

Luxx

někdy sedím, někdy ležím (tak půl na půl)… no a když sedím, tak na takovém tom balonu na cvičení (průměr 65 cm)

anonym

Často sedím u pc na balonu, dělá mi to dobře na páteř a když sedím v křesle, hodně se soustředím, jestli sedím správně

anonym

Sedím na konári je mi tu dobre.Proč se ptáš?Nechceš mi vlízt až na dabl jů sí?

iceT

Židli správnou mám,správně asi nesedávám,ale je to lepší než sezení na bobku.

Pepa25

Quimby: přesně sedí i na mě, akorát se bojím, že v poslední větě chybí „zatím nemám“