ondra07

Sedíte doma nebo jste venku? :)

Dneska je opravdu překrásné počasí, 20°C ve stínu. Ráno jsem byl na treninku a už asi kolem 10 hodin ráno jsem se opaloval na stadionu v krátkém triku. :) Teďka si vyjedu na kole někam, hlavně sebou vezmu dostatek pití :))
Co Vy plánujete na dnešek nebo zítřek, když je tak krásně?
Jen doufám, že taky neuklízíte a neleníte doma jako někdo (nechám si pro sebe) …
Děkuju Vám za odpovědi.
Tak a jdu na kolo :) Mějte se tu.

Nejlepší odpověď
anonym

Byla jsem včera venku celý den,procházka v lese,opékání klobásky,sběr hub…A proto teď sedím doma,protože jsem nastydlo (trdlo) a tak popíjím urologický čaj a nemůžu se ze zřejmých příčin vzdálit od WCAle vyvlekla jsem se ven pověsit prádlo,je to úžasné,kvete lýkovec! Jak jsem zjistila na Odpovědích.Vyprala jsem si už i jarní a letní tenisky,tak teď jen čekám na +7hod.abych si dala léčebně slivovici s medem neboť dáma nepije dřív.Zatím si krátím čas na Odpovědích a ještě si dám Dobyvatele.Závidím vám všem,co jsre venku-nesedejte si na kámen-ještě je to studené! :D

Další odpovědi
www

Ani doma, ani venku-tam jsem byl dopo s foťákem.
Teď už classic v hospodě a je mi báječně, kopyta již nebolí, pivečko jako křen 😁!
Doplňuji:
Jo a to se mně ještě peče v troubě půlka kačenky, tak čekám, až se udělá..zelíčko hotovo 😁

quentos

taky mám toho sezení dost, jdu se projít ;{)>

9 řemesel

Právě přelétávám nad Vysočinou v „andule“.Je to nádhera čučet dolů!!! A těším se na Prachovský skály, ty jsou se shora úžasné.Pak už půjdeme dolů a do práce s 45 kg na zádech.

briketka10

ráno jsem vyprala a teď čekám na kamarádku, budem slavit narozeniny, poslouchám Depešáky už žhavím aparaturu 🙂
až přijde udělám malý chlebíčky ze žitné housky, okurky, sýru, okurky, olivy a lososa..vajíčko nemám ☹
taky se měj hezky :DD
Doplňuji:
je 1 po půlnoci, vrátila jsem se z další oslavy od sousedů vdávali dceru jsem trochu pod parou jdu spinkat dobrou noc :DD

Damiana

Je super číst vaše příspěvky – jak si všichni užíváte toho nádherného počasí – jedno lepší než druhé a všechno tak fajn!
My byli včera s choťem na plese ve stylu 20.-30. let a fakt jsme to pořádně rozjeli! Jelikož jsme ale nezmaři a dnešní nádherný den se zmrzlinovou zastávkou nás zase pěkně nažhavil, za chvíli se chystáme na další taneční zábavu. Jedeme poctivě už třetí večer!
Jestli mne neodveze erzeta přímo z parketu, tak už nevím…:-)

aramah

Teď jsem přišla ze zahrádky,je tam opravdu nádherně..
Jukla jsem a už zase běžím.
30stupňů na sluníčku, to nemá chybu:)))

Drap

Právě jsem se vrátil z venku.

GM

I když je venku krásně, tak do 2 hod. jsem doma ležela, teď sedím a za chvilku půjdu na noční.