Avatar uživatele
ondra07

Sedíte doma nebo jste venku? :)

Dneska je opravdu překrásné počasí, 20°C ve stínu. Ráno jsem byl na treninku a už asi kolem 10 hodin ráno jsem se opaloval na stadionu v krátkém triku. :) Teďka si vyjedu na kole někam, hlavně sebou vezmu dostatek pití :))
Co Vy plánujete na dnešek nebo zítřek, když je tak krásně?
Jen doufám, že taky neuklízíte a neleníte doma jako někdo (nechám si pro sebe) …
Děkuju Vám za odpovědi.
Tak a jdu na kolo :) Mějte se tu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? aramah, hanny 2, fcoop, Damiana, briketka10, Petra09 před 4416 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Byla jsem včera venku celý den,procházka v lese,opékání klobásky,sběr hub…A proto teď sedím doma,protože jsem nastydlo (trdlo) a tak popíjím urologický čaj a nemůžu se ze zřejmých příčin vzdálit od WCAle vyvlekla jsem se ven pověsit prádlo,je to úžasné,kvete lýkovec! Jak jsem zjistila na Odpovědích.Vyprala jsem si už i jarní a letní tenisky,tak teď jen čekám na +7hod.abych si dala léčebně slivovici s medem neboť dáma nepije dřív.Zatím si krátím čas na Odpovědích a ještě si dám Dobyvatele.Závidím vám všem,co jsre venku-nesedejte si na kámen-ještě je to studené! :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Ani doma, ani venku-tam jsem byl dopo s foťákem.
Teď už classic v hospodě a je mi báječně, kopyta již nebolí, pivečko jako křen 😁!
Doplňuji:
Jo a to se mně ještě peče v troubě půlka kačenky, tak čekám, až se udělá..zelíčko hotovo 😁

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

taky mám toho sezení dost, jdu se projít ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
9 řemesel

Právě přelétávám nad Vysočinou v „andule“.Je to nádhera čučet dolů!!! A těším se na Prachovský skály, ty jsou se shora úžasné.Pak už půjdeme dolů a do práce s 45 kg na zádech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

ráno jsem vyprala a teď čekám na kamarádku, budem slavit narozeniny, poslouchám Depešáky už žhavím aparaturu 🙂
až přijde udělám malý chlebíčky ze žitné housky, okurky, sýru, okurky, olivy a lososa..vajíčko nemám ☹
taky se měj hezky :DD
Doplňuji:
je 1 po půlnoci, vrátila jsem se z další oslavy od sousedů vdávali dceru jsem trochu pod parou jdu spinkat dobrou noc :DD

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Je super číst vaše příspěvky – jak si všichni užíváte toho nádherného počasí – jedno lepší než druhé a všechno tak fajn!
My byli včera s choťem na plese ve stylu 20.-30. let a fakt jsme to pořádně rozjeli! Jelikož jsme ale nezmaři a dnešní nádherný den se zmrzlinovou zastávkou nás zase pěkně nažhavil, za chvíli se chystáme na další taneční zábavu. Jedeme poctivě už třetí večer!
Jestli mne neodveze erzeta přímo z parketu, tak už nevím…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Teď jsem přišla ze zahrádky,je tam opravdu nádherně..
Jukla jsem a už zase běžím.
30stupňů na sluníčku, to nemá chybu:)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Právě jsem se vrátil z venku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

I když je venku krásně, tak do 2 hod. jsem doma ležela, teď sedím a za chvilku půjdu na noční.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek