karel4

sedím u počítače a říkám si co dělat

Nejlepší odpověď
venkovan

Potřebuji naštípat dřevo, opravit nějakou techniku, případně najít chuť odjet do práce než začne pršet.
Vypni PC a přijeď.
No a když ne, prohlédni se web své obce, třeba tam bude možnost kam a nebo ke komu podat nějaký projekt na zlepšení vybavenosti obce. Napřiklad – sportovní přírodní posilovna pro seniory. A o zábavu je vystaráno na mnoho měsíců a člověk se sejde s mnoha zajímavými lidmi.

Další odpovědi
anonym

Věnovat se svému koníčku (viz rubrika hobby).
Nemáš-li, najdi si nějaký, aktivní lidé neznají pojem nuda.
Občas by neškodilo také si něco přečíst nebo si doplňovat kvalifikaci ve svém oboru.

anonym

Přijeď do Krkonoš (nebo do oblasti kde je hodně sněhu) a pomoz starým lidem vyházet sníh od baráku.Já bydlím v jedné části Krkonoš, přes týden házím sníh u svého baráku a na víkend jezdím házet sníh ke své staré matce.Takže sněhu mám plné zuby a lidem, kteří se těší na sníh, bych přál bydlet aslespoň týden někde v oblasti kde je hodně sněhu a denně vyhazovat sníh před barákem a garáží, aby se člověk dostal do práce.

MacChill

A otázka je kde?

Mapel

Zahoď počítač a jdi něco dělat. Teď si projdu novinky a za chvilku letím do dílny, abych do oběda aspoň něco stihnul udělat. Potřebuji potřebuju na léto ošetřit sekačku. Víc dopoledne nestihnu.

zl@tk@

Pokud tě neuspokojí ani internet tak už opravdu nevím co bys měl dělat. Otevři si třeba nějakou encyklopedii, noviny, fotky, ketré máš uloženy …
Možností je spousta. A nebo odjeď do těch Krkonoš pomoci se sněhem!