Pokročilý

Sedí na vás horoskopy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Ne, píšou třeba o práci a jsem v důchodu. Potkáš lásku a mám přítelkyni, Zaberu více financí a přitom je důchod stabilní, s výjimkou minimálních valorizací. Vydám se na cesty, z toho příjmu těžko, tak ke kontejneru. A rozesměje mne povýšení v práci.

Další odpovědi:

Zlatý

V něčem ano, v něčem ne. Nejvíce se mi líbí, že tam mám často napsáno, že mám odpočívat. :-)

Stříbrný

Odpověď mám stejnou jako -česílko-.Povýšení v práci, nezdar, pohádání s kolegy...jsem nezaměstnaný.Zlepší se (zhorší se) finanční výdaje..nemám finance, opět, jsem nezaměstnaný.Potkám lásku,(ztratím lásku, apod)...jsem už 37 let šťastně ženatý, takže to asi nehrozí.
Pro mě jsou horoskopy na nic.

Pokročilý

Docela. Ale ony jsou většinou tak všeobecné a.... a takové,že by to asi sedlo na každého.

Pokročilý

Ty odborné spíš ano, ty další ani nečtu, to jsou dle mě výmysly.

Pokročilý

Podle toho, jaké. Četla jsem knihu (dost tlustou), od nějaké známé astroložky, celou jsem ji četla s otevřenou pusou a výrazem ''jak je tohle možné?'' - všechno totiž sedělo :D. Zato ty blbosti v časopisech a na Seznamu atp. to ani nečtu, nikdy mi to nic přesného neřekne :D

Zlatý

spousta lidí říká že lidi viděj to co chtěj vidět, tak já bych navrhoval takový pokus, jestli budete souhlasit, vyzkoušejme pravdivost/splnitelnost horoskopu

POKUS: každý si najde na internetu horoskopy z minulého týdne a přečte si úplně všechny bez toho aniž by se díval na to v jakém jsou horoskopy znamení, pak podle splnitelnosti přečteného textu za minulý týden vybere ten, který k němu podle něho seděl nejvíc a podívá se v jakém byl tento horoskop znamení

výsledek (shodu či neshodu s vlastním znamením) pak pište do diskuze u této otázky

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.