Sedí na vás číslo vašeho křestního jména?

Díky za odpovědi:
http://www.pro­zeny.cz/magazin/zdra­vi-a-zivotni-styl/tajemno/42868-snadne-pocty-prekvapivy-vysledek-co-na-vas-prozradi-cislo-krestniho-jmena
Vím, že je tam hrubka, ale od toho tady nejsem, koukni se na Zjentkovo jakýkoliv dotaz nebo odpověď.

Nejlepší odpověď
zjentek

nesedí ..takhle jsme si hráli jako děti. Dnes je to proženy.

Další odpovědi
Šidlo

tsss.....dosť manipulácia…každé číslo je také dobré a všeobecné, že sa s tých chce bežný človek stotožniť.....na jednu osobnosť treba dať dokopy 3–4 čísla, takže.....na mňa by sedelo možno 5 čísel.....pche

gecco

To na linku má s osobnostní numerologií společného asi tak tolik, jako číslo silnice, po které projel někdo, kdo ani netuší, že existuješ…
😁

BTW – k Doplnění – a já, Jugare, myslel, že tys ten nejlepší z nás a ne že se budeš prezentovat chybami v písemném projevu…
😁
😛

anonym

Tázající, oprav si hrubku. Dík za opravu.

To máš pravdu, Jugare, ale on není můj …
Jinak k otázce, aby moje opověď byla OK, na čísílka si nehraji, ty strašně klamou.

anonym

to bych musel mít číslo 123456789 😁

ptáč

Každý uživatel má vedle své ikonky barevnou značku, podle které každý pozná, zda si přeje editaci, či nikoliv.

anonym

Gecco,podívej se na tabulku vpravo,kdo je tu nejlepší!
Proč bych tu nedělal chyby,když je tu někdo pak opraví,Zjentkovi taky vše prochází a je to v pohodě.

anonym

Já tam vidím nejlepšího Drapa a já jsem až poslední- na této tabulce. Béééé

ptáč

A to ho ještě předbíháš v abecedě. Není ti hanba?

anonym

A to koukám,že i Quentos to třikrát upravaval,to je mazec.

anonym

Pokud to je míněno na mne, ano, velice se stydím…