kotě07

Šedé písmo v záhlaví ve wordu?

Dobrý den dělám projekt ve wordu a potřebovala jsem do záhlaví napsat školu, téma, datum a podobně, jenomže když ze záhlaví vyjedu a píšu už normálně dál tak je písmo v záhlaví šedé.. jde to nějak udělat aby bylo černé? V nastavení barvy písma mám normálně černou… Děkuji

Nejlepší odpověď
gecco

…„když ze záhlaví vyjedu a píšu už normálně dál tak je písmo v záhlaví šedé“… – to je v pořádku – to zesvětlání jen naznačuje, že text záhlaví (zápatí) není součástí textu na stránce…
😉
Při tisku bude i záhlaví (zápatí) normálně černé (resp. – bude mít takovou barvu, jakou zvolíš).