vamplires

Sedadlo smrti!

Ahoj, od kolika – ti let může dítě sedět ve předu?
Jakou váhu pro to musí mít?
A jakou výšku?

Předem děkuji za odpověď… vamplires

Nejlepší odpověď
myšpulín

Odpověď byla na 100% již řečena:

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­10&q=d%C3%ADt%C4%9B+v+au­t%C4%9B+vp%C5%99e­du#1365

Další odpovědi
rtepp

Rozhodující je výška 150 cm.

mj81

A co věk? Pokud vím, minimum je 12 let.

kosaaaak

OT: Proč píšeš na konci svoje jméno, když ho máš uvedené už u otázky? Přece jsi se tu registrovala, a následně i přihlásila, nebo už si to nepamatuješ?

admiralka1

od 150cm.vaha je na tom jaky je to clovek.

venkovan

V zádržném systému pro kojence hned, ale musí být vypnuty ty balónky a potom záleží především na výšce, což je minimum 150 cm.
Ve své podstatě – čím později, tím lépe – ne nadarmo se říká „sedadlo smrti“. A mimochodem na tomto sedadle není moudré sedět pokorouceně, držet domácí zvířátko v ruce, nebo mít na klíně nějakou tašku, mobil před tváří apod. To vše jsou potom předněty které vzduchový vak vráží do těla a obličeje.

jiriii

Pro kosaaaaka. Je to pěkné když se někdo ještě dnes umí podepsat za požadavkem a také je to slušnost!!!! Jen ..... se pak diví.