Avatar uživatele
hulk

Jaké techniky sebeobrany lze nelépe využít v běžném životě (na ulici, v autobuse…)?

Dobrý den, tuhle otázku nesměřuji na úplné laiky jako jsem já :) . Chtěl bych se začít učit sebeobraně. Ale takové, kterou je možné dobře využít v situacích jako je ulice, autobus atd. Kamarád mi doporučoval brazilské Jiu Jitsu, ale nejsem si jistý, zda je to pro můj případ vhodné. Otázka je taková, zda je BJJ vhodné na, jak jsem říkal pouliční grázlíky. Nebo co byste doporučili?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3183 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
setapouch

Jakekoli bojove umeni je vhodne, pokud jsi v nem zbehly. Sam jsem kdysi cosi delal, dnes uz pouze rekreacne, ale za mejlepsi umeni povazuju trefit se utocnikovi peprakem do ksichtu. To zkrotne kazdy. Po pepraku nasleduji rychle nohy a 158 v mobilu.

No a pro vsechny pripady mi dela spolecnost pan Makarov. Ale nejvetsi zbrani je mozek, rizikovym situacim se lze vyhnout, i kdyz si clovek nebude pripadat jako akcni hrdina.

Abych ale odpovedel konkretne, hodne se mi na poulicni sebeobranu libi krav maga.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

To je pěkné, že se chceš něco učit, ale z tvé otázky neni jasné na co se ptáš. A co je nebo neni pro tvůj případ vhodné nemůže určit nikdo, kdo tě nezná.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek