lonely

Sebedůvera..

Pomohl by mi prosím někdo nabrat sebedůvěru udělat žze mě optimistu a tak já jsem byla dycky Pesimista a nemám vůbec sebe důveru..prosím pomůže mi nekdo nějak ..? JAKKOLIV!

Nejlepší odpověď
led

Treba si vo všetkom hľadať to pozitívne.
napríklad:
teraz svieti slnko – je krásny deň
prší – zvlaží sa pôda, roskvitnú kvety
noc – môžme se pospať
mám len 10 korún – ako dobre, že mám ešte nejaké koruny
a podobne

Další odpovědi
fablen

velmi doporučuji sehnat si knížky o pozitivní energii a myšlení, duševní potravě apod. Dříve jich hodně vydávalo nakladatelství talpress, nyní tam z nich ale moc nemají…snad se Vám je podaří najít i jinde

Zdroj: http://www.tal­press.cz/shop/ka­talog/8-selfhelp.html

anonym

Třeba si řekni:mám JEŠTĚ půl flašky rumu místo mám JENOM půl flašky rumu!

BandiOl

Hledat kolem sebe hodně optimistů – je to nakažlivé 🙂.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi

Jose1f

Ahoj Ionely, tobě neschází sebedůvěra, ty jsi smutná. Jsi smutná, protože život letí kolem tebe, krásné věci pomíjejí a ty zůstáváš sama se svým smutkem.
Určitě ti pomůže, když se zamyslíš nad jedním anglickým příslovím, které zní: „Neplač, protože slunce zapadá, nebo pro slzy neuvidíš ani měsíc, ani hvězdy.“
Za vším krásným, které pomíjí, totiž vždy vystupuje nové, jiné krásno. Měj oči otevřené a také ho uvidíš.
Ahoj a věř si, máš na to!