Avatar uživatele
TomášVV

Se svoji třídou chodím od 1 a těd jak jsme na 2 stupni tak ta třída se mi zdá divna a nechce mě přivítat v staré třídě j

Se svoji třídou chodím od 1 a těd jak jsme na 2 stupni tak ta třída se mi zdá divna a nechce mě přivítat v staré třídě jsem byl jako doma a nikdy jsem nebrečel a říkám jsi jestly nemám svuj život skončit a zabít se byl by klid.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4230 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Prosím tě co to máš za nápady – tak ty se s nima znáš a oni se ti zdají divní- proč by tě vítali – tys je taky vítal ?????

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marijakes

Ježíši, co to meleš. Na nic takového nepomýšlej. Po prázdninách jste prostě trošku vyspěli, jsi v pubertě a nejen ty. Každý tento „telecí“ věk prožívá jinak. Vydrž a bude líp. A poznáš časem, že tyhle životní trable byly malicherné. Vydrž, nevzdávej se, nepodléhej sebelítosti a víc si věř. Nejsi v tom sám, tak ty myšlenky na smrt vyhoď z hlavy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
TomášVV

Nemislím spolužíky ale třídu jako místnost je hrozdná a mám v ní hrozdný pocit prostě se v ní necítím.

před 4230 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Stává se Ti to i s jinými novými místnostmi?

před 4230 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
TomášVV

Ano nejsem zvyklý chodit každou hodinu do jiné třídy byl jsem zvyklý být v 1 nebo v 2 musím si zvyknout.:(

před 4230 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

No tak vidíš, zvykneš si postupně, neboj. Co kdybys do některých odpoledne zašel a chvíli poseděl… jen tak, aby ses s nimi sžil…

před 4230 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Hlavně by ses s tím měl svěřit rodičům, popiš někomu doma svoje pocity, znájí Tě, možná Ti s tím pomůžou.

před 4230 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
TomášVV

Ano máma a táta mi s tím pomáhají nejdeto v sobě dusit ale už je to docela dobrý

před 4230 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

:) Ano já vím. Stihla jsem přečíst to o cole a TV – je vidět, že kam nestihne přijít doktor, chodí alespoň to slunce :)

před 4230 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

A nedrolí se vomítka? Já fakt nevim, počkej si na Damianu, ta ví všechno.

před 4230 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek