Se svoji třídou chodím od 1 a těd jak jsme na 2 stupni tak ta třída se mi zdá divna a nechce mě přivítat v staré třídě j

Se svoji třídou chodím od 1 a těd jak jsme na 2 stupni tak ta třída se mi zdá divna a nechce mě přivítat v staré třídě jsem byl jako doma a nikdy jsem nebrečel a říkám jsi jestly nemám svuj život skončit a zabít se byl by klid.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Prosím tě co to máš za nápady - tak ty se s nima znáš a oni se ti zdají divní- proč by tě vítali - tys je taky vítal ?????

Další odpovědi:

Pokročilý

Ježíši, co to meleš. Na nic takového nepomýšlej. Po prázdninách jste prostě trošku vyspěli, jsi v pubertě a nejen ty. Každý tento "telecí" věk prožívá jinak. Vydrž a bude líp. A poznáš časem, že tyhle životní trable byly malicherné. Vydrž, nevzdávej se, nepodléhej sebelítosti a víc si věř. Nejsi v tom sám, tak ty myšlenky na smrt vyhoď z hlavy.

Diskuze k otázce

TomášVV

Nemislím spolužíky ale třídu jako místnost je hrozdná a mám v ní hrozdný pocit prostě se v ní necítím.

Stříbrný

manon

Stává se Ti to i s jinými novými místnostmi?

TomášVV

Ano nejsem zvyklý chodit každou hodinu do jiné třídy byl jsem zvyklý být v 1 nebo v 2 musím si zvyknout.:(

Stříbrný

manon

No tak vidíš, zvykneš si postupně, neboj. Co kdybys do některých odpoledne zašel a chvíli poseděl... jen tak, aby ses s nimi sžil...

Stříbrný

manon

Hlavně by ses s tím měl svěřit rodičům, popiš někomu doma svoje pocity, znájí Tě, možná Ti s tím pomůžou.

TomášVV

Ano máma a táta mi s tím pomáhají nejdeto v sobě dusit ale už je to docela dobrý

Stříbrný

manon

:) Ano já vím. Stihla jsem přečíst to o cole a TV - je vidět, že kam nestihne přijít doktor, chodí alespoň to slunce :)

Zlatý

bolak

A nedrolí se vomítka? Já fakt nevim, počkej si na Damianu, ta ví všechno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1490
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.