Se kterými zeměmi vstoupila ČR společně do EU?

Když Česká republika vstupovala v roce 2004 do Evropské unie, které státy rozšířily EU společně s námi?

Nejlepší odpověď
lela-n

1. května 2004 proběhlo zatím předposlední páté rozšíření EU (zvané východní) a rozšířena byla o deset zemí: Česká republika, Estonsko, Kypr, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Polsko, Slovensko a Slovinsko.

Další odpovědi
Krugerka

Česká republika, Estonsko, Kypr, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Polsko, Slovensko a Slovinsko

alenka901

Estonsko, Kypr, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Polsko, Slovensko a Slovinsko a samozdřejmě Čr