Epson

SE K550i-paměťovka

Chtěl bych se zeptat,jakou max velikost SE K550i utáhne.Mám tam 2GB ale jelikož rad posloucham tak už mi nestačí tak se chci zeptat jestli někdo neví jakou max velikost utáhne.
Díval jsem se na internetu ruzně a někde píšou max 1GB coz je blbost kdyz mam 2Gb,někde zase 4GB max .. Řeknete mi někdo jakou max velikost teda utahne ? Díky :)

Nejlepší odpověď
www

Myslím si, 2 giga, ale neručím za to 😁 Proto se podívej sem:
www.sonyericsson­.com/cws/suppor­t/phones/deta­iled/userguide/w550i?cc=­cz&lc=cs