verunka483

Sdílený příspěvek na fb

Když někdo dá „to se mi líbí“ k příspěvku, který jsem sdílela, a pak tam dá like ještě někdo jiný, tak ukáže se tomu prvnímu upozornění, že se to líbí taky někomu jinému??

Nejlepší odpověď
Hohny

Nn samo od sebe neukáže, když dá jenom „to se mi líbí“, tak se mu nezapne sledování příspěvku, to se zapne buď komentářem nebo zvolením sledovat příspěvek, ale i tak ho to nebude upozorňovat na „to se mi libí“, protože ten „lajk“ je v tomhle případě určen pro vás.