Co dělat, když se mi SD karta zasekla v notebooku Lenovo?

Při zatlačeni dovnitř k "odemknutí" nebo "eject" karta vyskočí cca 8 mm ven a dál s ní nejde hnout. Pro jistotu jsem ji zatlačil zpět dovnitř a normálně se připojí. (pro jistotu jsem vše z SD stáhnul na PC)

Zkusil jsem ji opatrně vyviklat, ale ani se nehne. O to horší je to, že ji už zítra budu potřebovat, takže PC opravna nepřipadá v úvahu.

Edit: Geccova rada nepomohla. Bohužel

Odpovědi:

Zlatý

Hlavně za ni netahej...
;-)
Najdi si nějaký tenký a tvrdý kousek plastové folie a kartu ze strany kontaktů ´vypodlož´ (za jejího současnéhu ´vsunutí´) - zřejmě se rozpadlo její pouzdro a šprajclo se uvnitř...

Zlatý

Mne sa toto stalo na tablete. Vyriešila som to jednoducho, neortodoxne a zúrivému ajťákovi by určite vypadli všetky bity a Byty z očí.
Ihlou som zachytila kartu a jemným posúvaním som ju dostala von. Ako hovorí gecco, zámok alebo poškodený obal karty sa zachytil o okraj púzdra SD zásuvky.

Diskuze k otázce

Zlatý

gecco

Led - - - - :>$....... uááááááááááááá$$$$$$$$$$$$. . . . . . . . . . . !!!!!!!!!!!
!!!
Aj ja som bol, kedysi, zúrivým "Ajťákom"......
Pecko som rozoberal elekktrickým šrú-vrtačkou...!!!
___
;-)
Pak jsem si uvědomil, že ne "to", ale já mám přežít...
A su - klidnější...
;-)))
O IT vím a znám úplně to samé (no, o ´kousek´ víc, ale o kousek nepodstatný), co předtím - jen se už nenechám stresovat...
;-)))

Zlatý

led

Takže systém k PC patria sekáčik a kladivo...

Zlatý

gecco

Velké kladivo...
;-))

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.