chucky

Sčítání lidu- elektronicky, poradíte?

Do kdy se musí vyplnit elektronicky dotazník k sčítání lidu? Žiji v zahraničí proto ho budu vyplňovat elektronicky a doufám, že jsem to nepropásla, abych pak neměla nepříjemnosti. Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Dotazník můžeš v klidu vyplnit po 26.3.2011 a odeslat do 14.4.2011.

Další odpovědi
Drap

Pokud jste dlouhodobě v zahraničí, nemusíte vyplňovat vůbec. Jinak odeslat do 14,4.2011