Jsemtady

Sčítání 2010 – Domovní a bytový list ?

Bydlím s přítelkyní dlouhodobě v domě po pradědovi, který je napsaný na rodiče. V domě s námi nikdo jiný nebydlí. Trvalou adresu máme oba jinde. Máme tedy vyplnit i domovní a bytový (Nebo jeden z nich.)sčítací list? Nebo oba tyto listy vyplní rodiče – majitelé, kteří tam vůbec nebydlí? Děkuji.
Doplňuji:
Takže každý S.L. osoby a společně jeden S.L. bytový máme vyplnit mi. Kdežto S.L. Domovní vyplní společně rodiče. Je to tak?

Odpovědi
Ella

Budete je vyplňovat vy – stejně jako lidé, kteří bydlí například v pronajatém bytě.

Nebo jinak – až k vám přijde sčítačí komisař/ka s formuláři, zeptejte se. Poradí vám. Nebo zkuste zavolat na info, ale pochybuju, že se dovoláte…

dědapetr

Tady je vše potřebné.

Zdroj: http://www.sci­tani.cz/

Michal Kole

Myslím, že to musí vyplnit vlastník nemovitosti. Zavolejte na infolinku sčítání 800 87 97 02

Zdroj: www.scitani.cz

Honzucha

Každý člověk v domácnosti dostane svůj vlastní zelený Sčítací list osoby, každá domácnost jeden společný žlutý Bytový list a majitelé či správci domů dostanou ještě oranžový Domovní list. Ke každému listu jsou stručné a jasné vysvětlivky. Když žiji sám v bytě, dostanu tedy formuláře dva – zelený Sčítací list osoby a žlutý Bytový list.
Vyplňuje se Bydliště v rozhodný okamžik (skutečné místo kde jste členem domácnosti, bez ohledu na místo trvalého pobytu).