panenka

Sčítací list

Dobrý večer ted jsem tu měla známou která mě přinesla sčítací listy. Potřebovala bych vědět jak to přesně vyplnit něco už mám vyplněné zbytek bych potřebovala doplnit podle nějakého postupu
najdu někde nějaký stručný postup? děkuji
Doplňuji:
Mám tu vyplnit plochu celkovou bohužel manžela nemám doma a proto bych potřebovala pomoci hlavně s timto děkuji

Nejlepší odpověď
zbynekplzen

u sčítacích listů jsem dostal i jeden s vysvětlivkama ,jinak na www.scitani.cz

Další odpovědi
fablen

je ještě plno času – formuláře se vyplňují až ke dni sčítání a to 25.3.-26.3.2011 (po této době). Manžel do té doby určitě přijde domů.

My máme celkovou plochu bytu uvedenou na ročním rozpisu služeb z bytového družstva.

Drap

Podle přiloženého návodu. Neni tam nic obtížného

roxy52

Myslím,že to půjde i bez návodu.To dřív jakékoliv vyplňování dotazníků bylo o hodně složitější.Krom jiného jsi musela vyplnit pomalu i číslo bot tatínkovi prababičky (za svobodna). :))

MILAN1961

Podívej se sem

Zdroj: http://www.sci­tani.cz/home.html

RomanP

Velice dobrý návod jak na sčítání lidu najdete zde
http://www.dfens-cz.com/view.php?cis­loclanku=2011022006

orel10

DOBRY VECER, CHCY SE ZEPTAT ESLI TO NEVADI KDYS my odeslali uz vyplneny formulaze 22brezna.