Džanička

Sčítací komisař mi zanechal k vylnění i domovní list, ale já jsem v pronájmu…

…a rozhodně tady nehodlám lítat s metrem a měřit místnosti, můžu ho dát majiteli bytu ať si vyplní a sám pošle?
Doplňuji:
Není moje povinnost měřit celý byt.. Ale musela jsem tak učinit, protože majitel my oznámil že neví ty míry.. To mě tea dostalo, jo a mimochodem, dostala jsem i domovní list, i když dům není můj…

Nejlepší odpověď
roxy52

Pro Barbakana-Stát mě osobně zatím jenom hází klacky pod nohy,tak taky nevidím nejmenší důvod (byť za 10 let),lítat s metrem po bytě.

Další odpovědi
anonym

Lítat s metrem jednou za deset let? Velice únavná práce!