4cook

SCIO testy ???

Ahojky , Chci se zeptat na 1 otázku o Scio testech . Slyšel jsem , že studenty můžou dělat testy vícekrát , protože mají víc termíny v jednom roce od ledna až do června , ale nevím zde jsou ty testy z každého termínu stejné nebo jiné ? Díky

Odpovědi
elvan

Samozřjemě pokaždé dostaneš jiné otázky, ale úrovní jsou stejně (obdobně) těžké, jsou na to statistiky. Opakováním se podle mého názoru dá zlepšit úspěšnost (tj. nacvičit si to), ale v tvém případě by možná nebylo od věci zopakovat pravopis…

Maruškamar

Zdravim, chtela bych se ohledne tohoto take na neco zeptat, hledam je na netu pro syna, bude delat prijimacky na gympl a bylo by to pro nej fain kdyby si je zkusil, kde je na netu najde a plati se nato?

manon

Testy nejsou stejné, ale stejní nejsou ani uchazeči, co se sejdou. A rozhoduje percentil – poměrné umístění v úspěšnosti vyplnění testu. Takže není důležité ani tak jak jsou těžké otázky jako to, nakolik budetet lepší než zbytek uchazečů při jejich zodpovídání. Promiňte, že píšu do diskuse – ale jsem v podmínce a až do odvolání jinudy neodpovídám :)