Fly

Scink dlouhonohý

Potřebuje scink dlouhonohý CITES? Můžete ho koupit v obchodě se zvířaty nebo jenom od chovatele? Je snadno dostupný? Je povoleno ho chovat? Jaké rozměry minimálně by mělo mít jeho terárium?
Slyšela jsem o různích typech terárií, je pravdou, že scink dlouhonohý potřebuje POUŠTNÍ terárium? Můžete chovat jednoho nebo je lepší pár nebo radši skupina? Kolik hodin denně potřebuje osvětlení? Je vhodnější sameček nebo samička?
Děkuji, nashledanou!

Odpovědi
ReHu

http://search­.seznam.cz/?sou­rceid=szn-HP&thru=&q=Sc­ink+dlouhonoh%C3%BD&mo­d=f