mirlin

Schválně : kde stojí na náměstí vánoční strom?

Ať trošku rozhoupeme republiku : Olomouc a/ano b/ne c/staví
C…správně
No a co u vás,bude nás alespoň 20 měst? mirlin

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak hlásím u nás stojí celoročně na náměstí ,jen na vánoce se krášlí.

Další odpovědi
aramah

U nás stojí na náměstí.Musím říct že rok od roku je hezčí a větší. Kde je to naše náměstíčko nepovím.,,,,,,,,,,,­,To jste mohl napsat přímo,a ne do diskuze.

mirlin

Odpověď bez názvu města nesplňuje podstatu této ankety.Kdo se bojí prozradit od kud píše ať laskavě neposílá svoji odpověď.Děkuji mir­lin

mirlin

Tak utíkejte na vaše náměstí.