ingi

Schopnost?

Ahoj
Dokážu na první pohled poznat jestzli se jedná o hodné či zlého člověka – říká se nějak této schopnosti nebo se to za schpnost nepovažuje?

Nejlepší odpověď
fortin

To je podezřívavost. Někdy pocit nadřazenosti, jindy kritika. Se schopností to má málo společného.

Další odpovědi
chudst

Na prvni pohled hodneho ci zleho cloveka 100% nepoznate. Muzete mit intuici – nejaky pocit z nej (lide davaji hodne o sobe najevo svym vzhledem, nemyslim oblecenim, myslim postojem, apod.), ktery nekdo dovede interpretovat – a treba ja ho dokazu interpretovat casto spravne. (Jak, proc, to nevim. Proste to poznam.)

Ale obcas se clovek sekne (jako se mi to stalo ted pred nedavnem, toho cloveka jsem tipoval na nekoho jineho, ale ve skutecnosti to byl fajn chlap).

Rozhodne nedoporucuju rikat, ze mate na prvni pohled schopnost rozeznat hodneho ci zleho cloveka; mate jen pocit, ktereho se muzete drzet, ale dokud toho cloveka nepoznate bliz, doporucuju vzdy opatrnost, at se vam zda sebehodnejsi a stejnetak slusne se chovat ke cloveku, ktery se vam zda na prvni pohled sebezlejsi: 100% na prvni pohled dobro od zla nepoznate, nezijeme ve filmu.

Nikkol

Jen abyste nebyl naivní 🙂