schodiště a zábradlí do novostavby

Můžu se zeptat kde by jste si pořizovali do novostavby schodiště a zábradlí? Dívala jsem se na hodně firem i Italských a hrozně sem i to jejich zábradlí líbí, ale pořád nevím zda jít si kupovat od firmy, která není vůbec známá nebo raději přes nějakou známější? přeci jen schodiště si nepořizujete na rok nebo dva.

Odpovědi:

Zlatý

U místní firmy s dobrým renomé.
Design zábradlí nebo schodiště si můžu vymyslet (či nechat architektem-projektantem navrhnout) jaký chci, ale chtěl bych mít možnost za kvalitu práce někoho nedalekého pochválit (nebo mu ji omlátit o hlavu).
;-)
Mimochodem - ´vymýšlení´ schodiště (pokud nepůjde o žebřík ke kurníku) bych nechal na architektovi dané novostavby určitě!

My jak jsme třeba na našem domečku si nechávali dělat schodiště tak jsme se dívali hlavně na české firmy, které třeba dělají nebo dovážejí schodiště i ze zahraničí :) Nakonec manžel rozhodl, že prostě si schodiště necháme vyrobit od firmy empate.cz :) I zábradlí jsme rovnou z tama objednávali a jsme s touto firmou spokojení :)

Diskuze k otázce

Staaafu

Právěže my jsme třeba přemýšleli i nad soukromníkem, ale ten tam nebude mít právě toho architekta, zrovna jak jsme se tedka dívali s manželem na to Empate.cz, tak tam je napsáno, že ti i doporučí a pomohou ti vybrat, což se mi líbí. A vy Tereza11 máte teda od toho Empate a jste s ním spokojení ano?

Tereza111

Nevím zda zrovna soukromník by byla správná volba :) Přeci jen firma je firma a ještě jak tady říká pan gecco, tak tam ti pomůžou i s výběrem a poradí ti :) Já bych opravdu raději volila firmu, máš tam i delší záruku, když se domluvíš a není to špatné :)

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.