Staaafu

schodiště a zábradlí do novostavby

Můžu se zeptat kde by jste si pořizovali do novostavby schodiště a zábradlí? Dívala jsem se na hodně firem i Italských a hrozně sem i to jejich zábradlí líbí, ale pořád nevím zda jít si kupovat od firmy, která není vůbec známá nebo raději přes nějakou známější? přeci jen schodiště si nepořizujete na rok nebo dva.

Odpovědi
gecco

U místní firmy s dobrým renomé.
Design zábradlí nebo schodiště si můžu vymyslet (či nechat architektem-projektantem navrhnout) jaký chci, ale chtěl bych mít možnost za kvalitu práce někoho nedalekého pochválit (nebo mu ji omlátit o hlavu).
😉
Mimochodem – ´vymýšlení´ schodiště (pokud nepůjde o žebřík ke kurníku) bych nechal na architektovi dané novostavby určitě!

Tereza111

My jak jsme třeba na našem domečku si nechávali dělat schodiště tak jsme se dívali hlavně na české firmy, které třeba dělají nebo dovážejí schodiště i ze zahraničí :) Nakonec manžel rozhodl, že prostě si schodiště necháme vyrobit od firmy empate.cz :) I zábradlí jsme rovnou z tama objednávali a jsme s touto firmou spokojení :)

Ales Pavouk

Čau, my máme schodiště i zábradlí na míru od https://www.ko­vovyroba-zabrana.cz/ a jsem spokojený. Když se zkombinuje železo a skleněná zábradlí, tak to vypadá fakt dobře. Určitě si nech ale obojí udělat na míru, ať se rozhodneš pro cokoliv, protože pak nebudeš muset řešit nějaké dopasování a podobné věci.

anonym

Zdravím. Nevím, jestli vám to ještě k něčemu bude, ale my jsme dřevěné schodnice i zábradlí pořizovali tady: https://www.drevo-shop.cz/schody-a-zabradli/schodiste/ Mají tam celkem slušný výběr z různých materiálů a ty ceny nejsou taky tak strašné. :)

klapalfr

Je pravda, že dřevěné schodiště vypadá skvěle, ale já osobně si myslím, že třeba nerezové schodiště je mnohem praktičtější. My například u nás doma máme právě nerezové schodiště od http://www.za­mecnictvi-hajny.cz/nerezove-schodiste.html a musím říct, že zatím jsem s ním nadmíru spokojený.

Staaafu

Právěže my jsme třeba přemýšleli i nad soukromníkem, ale ten tam nebude mít právě toho architekta, zrovna jak jsme se tedka dívali s manželem na to Empate.cz, tak tam je napsáno, že ti i doporučí a pomohou ti vybrat, což se mi líbí. A vy Tereza11 máte teda od toho Empate a jste s ním spokojení ano?

Tereza111

Nevím zda zrovna soukromník by byla správná volba :) Přeci jen firma je firma a ještě jak tady říká pan gecco, tak tam ti pomůžou i s výběrem a poradí ti :) Já bych opravdu raději volila firmu, máš tam i delší záruku, když se domluvíš a není to špatné :)