kefud

schéma časového relé TD 30

Dobrý den,
objevil jsem doma časové relé TD 30, poněvadž nemohu na webu sehnat bližší informace co se
týče použití a schéma zapojení obracím se na rubriku odpovědí.Jedná se mi o pozice svorek 1,2,3,4,5 ( které pravděpodobně budou sloužit pro rozšíření časového rozsahu relé, zapojením klemů nebo resistorů)6a7 je napájení. Zbývající svorky z druhé strany jsou 3 páry zapínacích a rozpínacích kontaktů. Snad se tu někdo najde, kdo se s tímto relé setkal a upřesní jak uvedené svorky využít.

Děkuji předem za případnou vstřícnost.

Odpovědi
Mapel

Mrkni se do pošty. Po odpovědi ti to pošlu v příloze.

museumrza

ahojPomáhal, prosím, tak schématu časového relé TD 30díky
Doplňuji:
ahoj
Pomáhal, prosím, tak schématu časového relé TD 30

díky

E-mail: lyubidmoz@gmail.com