Eliie

Scháním psa pro svoji dceru

mé dceři je 13 let před třemi měsíci jí zemřel její pes.(Brorder Kolie) A ona by chtěla nového. Nevím jaké plemeno. ten bývalý pes byla Borderka tak bychom chtěli nějaké jiné plemeno. Máme oplocenou zahradu takže by mohl být velkou část roku venku. Psa by měla dcera takže bychom potřebovali nějaké snadno cvičitelné plemeno.

Odpovědi
brillant

Odpovědi nejsou inzertní rubrika.

Louise:3

Sice není snadno cvičitelný,ale je to skvělý společník..,když je nejhůř je s vámi,je malý,může,být i venku,když se stalo vaší dceři tohle,tak bych doporučila : Jack russel teriér
..je s ním zábava:))
Stalo se nám něco podobného,poradili nám Jacka,máme ho,je to skvělý psisko:)
Rád si hraje:)

elektrikář

V knihovně jde najít katalog psích plemen. Jinak se dá najít něco v ůtulku pro psy, Nebo chovatelské časopisy. tam je velká inzerce.

karfigol

Podíval bych se na vašem místě na inzertní portály jako http://zvirata­.biginzerce.cz/ Zde lidé často nabízejí psy. Třeba se zde inspirujete pro vhodné plemeno pro vaší dceru.