petarex

Schanim program do ktereho zadam vahu testu + vypocitani prumeru, Dekuju Petr

Odpovědi
bolak

To si můžeš udělat jednoduše v excelu ne? Stačí to u těch testovejch násobit váhou kterou potřebuješ a pak tam dáš jenom sumu.

Jinak můžeš zkusit i tadyten prográmek, možná to taky umí > http://www.sta­huj.centrum.cz/pod­nikani_a_domac­nost/ostatni/znam­ky/?g[hledano]=pr%C5%AF­m%C4%9Br%20zn%C3%A1mek&g­[oz]=1.0.4

A nebo to můžeš udělat tak že tam jednotlivý známky napíšeš tolikrát, jakou budou mít váhu. Třeba když má nějaká známka váhu 3, tak ji tam napíšeš třikrát a je hotovo. To je úplně nejjednodušší.

ladaadal

Nevím, jestli to dobře chápu, ale průměr ti snadno vypočítá Excel nebo jeho adekvátní vrstevníci jiných výrobců.

Bedy

Zde si můžeš stáhnout můj výtvor – http://letecka­posta.cz/231848614
Angličtina je dělaná na body, ale není problém si jiný předmět (třeba dějepis)okopírovat a přejmenovat na angličtinu. Sešit Bodová stupnice je spojen s předměty, které se známkují body.

bolak

V tom programu jde nastavit i důležitost známky, ale nejjednodušší bude, jak už jsem psal, napsat ji tam tolikrát, jaká je její váha…