jinsun

Scéna z filmů triologie Pod jezevčí skálou „Véno nechceš buchtu? Já bych radši špek dědo“

Nevíte někdo ve kterém z filmů(Pod jezevčí skálou, Na pytlácké stezce, Za trnkovým keřem) a v kolikáté minutě je zmiňovaná scéna? nechce se mi na koukat celé, takže se ptám Vás zda nevíte. Díky.
P.S. filmy jsou na yt.

Nejlepší odpověď
iceT

…a my se na to máme podívat,protože tobě se nechce?

Další odpovědi
bolak

čoveče já si tě dovedu úplně živě představit na divadle na šejkspírovi, jak řveš směrem k jevišti: „kua ať už řekne to s tím bejt nebo nebejt…žejo lidíííí…přece tu nebudem tvrdnout až do koncé!“

Houslovyklic

Je to hned z prvního dílu, Pod Jezevčí skálou.