Pacovský

Scary Movie 1

Dobrý den,jenom jsem se chtěl zeptat na co je všechno parodie fil Scary Movie 1

Nejlepší odpověď
dj.david1234

:) suprovej film :)
Takže :) Vřískot, Šestý smysl, Matrix, Tajemství loňského léta, Záhada Blair Witch, Americká krása, Titanic, Amistad a ještě něco..

Zdroj: pody.cz

Další odpovědi
iceT

Taky ještě Akta X…
Doplňuji:
Omlouvám se za mylnou informaci,zjiš­tuju,že neumím pořádně číst,ptáte se na Scary movie 1,ale akta x se vyskytly v jiném díle této série.