Doomik

Sbíráte plechovky od energy drinků ???

mám cca. 175 různých druhů. A hledám někoho na výněnu. Najdu??
Doplňuji:
no pijuje docela často no 🙂

moje stránka: http://www.fa­cebook.com/Do­minikaEnergyDrin­ks?ref=hl

Nejlepší odpověď
LuK4S3k CZ

Já jsem sbíral nasbíral jsem 2 a už mě to přestalo bavit :D.
Doplňuji:
Obďivuju tě že už máš 175 kolik tě to proboha stálo ?

Další odpovědi
balca

ty to asi piješ po ránu místo čaje že ? :D

quentos

tož to tedy nesbírám, natož abych je pil

Kamionacka09

Ne ze bych je umyslne zbyrala ale obcas si je dam v kamionu na cestu a pak je zapomenu nekdy vyhodit a pak se ozvou jak o sobe rachoti:).No ale kdybych je mela jeste navic zbirat tak by to v kabine bylo tim zavaleny a uz bych tam ani videt nebyla,takze bohuzel.