darius

Sázky – co je s kurzem?

Ahoj, šel jsem si jen tak z hecu vsadit do Fortuny. Vsadil jsem na 5 zápasů ve fotbale (1 favorit + 4 další) a shodou okolností mi všechny zápasy vyšly, jenže nechápu, proč mám kurz jenom 2.0 (viz obrázek níže), myslel jsem, že kurzy se sčítají, nebo je nějáká vyjímka? Než se zeptám přímo ve Fortuně, chtěl bych znát vaše vysvětlení, abych tam pak nebyl za blba, díky moc za odpovědi. Link: http://www.jpeg­.cz/obrazek/kYk

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

kurzy se nesčítají ale násobí… téměř všechno jsou to takové ty „opatrné“ kurzy, takže to by si asi fortuna moc nepomohla, kdyby sčítala…

ale když si vsadíš na něco s kurzem třeba 5 a k tomu přidáš něco třeba za 7, tak je lepší hrát za celkový kurz 35 místo 12 …

a pak musíš jenom dobře fandit..

bolak

Mrkej na tohle > http://s0.uplo­ads.im/fwON7.png , takovýhle kurzy musíš vsázet! Do 79. minuty všechno vycházelo, pak mi vyloučili hráče, v 81. minutě dostali góla a bylo po výhře, nicméně kurz 288 mi nevyšel o jedinej gól.