Ančikk

Sázka s maminkou o lepší oběd

Dobrý den,po dnešním obědě jsem se rozhodla,že se vsadím s mamkou o to,kdo lépe vaří. Vaření mi docela jde, ale potřebovala bych poradit nějáký recept na polévku a vlavní jídlo,ale aby to něbylo nic moc drahého a nebo třeba moc extravagantního( pro naší rodinu třeba ústřice). Budu moc vděčná,kdyby jste mi poradili nějáký chutný recept. Předem mockrát děkuji!! :)

Nejlepší odpověď
hanny 2

Receptů máš plný internet a kuchařské knihy.Stačí si vybrat.Např.tady – http://www.to­precepty.cz/ jsou odzkoušené recepty i s obrázky.

Další odpovědi
Mracoun

Já bych na to šel trochu netradičně. U běžných receptů je problém v tom, že je sice vidíš napsané, ale pokud nemáš moc zkušeností tak jídlo zřídkakdy uvaříš dobře. Nedávno jsem objevil skvělou formu receptů online. Je to vlastně počítačová hra s názvem Sara's Cooking Class kde vaříš recepty s pomocí hraní. Všechno ale vidíš a vyzkoušíš si interaktivně, takže se podle toho dá snadno uvařit dobré a chutné jídlo. Třeba švédské masové koule – to je mňamka :).

Zdroj: http://cz.game­licker.com/on­line-hra-sara-s-cooking-swedish-meatballs-983