vlastina

Sázíte sportku,10šťas­ných…?A jaký máte na to názor?

Nejlepší odpověď
kropitko

Nehraju,nesázím,od­mítám podporovat zlodějské instituce.

Další odpovědi
mosoj

Sázím pravidelně celý život v rozumných mezích ( jeden dva sloupečky). Houby jsem vyhrál ale nikdy jsem nepočítal kolik jsem v mínusu. Ale nelituji. Beru to jako hru.
Kouříte, pijete alkohol ? To jsou podle mě daleko hůře vyhozené peníze. Co to jsou vyhozené peníze ? Potřebujete jídlo, ošacení a bydlení. Ostatní jsou víceméně také vyhozené peníze.

Doplňuji:
Peníze nejsou vše když jsou.

Taková je naše společnost. Říkat že nemyslím na peníze je podle mě faleš.

oskar

Je to vidina peněz.Ja jsem jeden čas sázel hodně dělal jsem rozpisy vyhrál jsem 50.tisíc,ale celkově jsem stále v mínusu.

aramah

Dávám přednost vydělat si peníze a nečekat že spadnou z nebe.Nebo hazardem.

tojsemjá

Já semtam koupím "mazací"los,vět­šinou jako dáreček.Ale dávám to jen těm,co jsou mi hodně milí.

Toruk

Sázkové kanceláře, herny a kasina to jsou firmy, které vidělavají na iluzi zbohatnutí obyčejných lidí; z lidí toho dostanou víc, než kolik lidi vyhrají. Sázím zhruba tak jednou za dva roky- jen ze srandy. Stíracím losům nedůvěřuji, myslím, že si ty dobré losy mezi sebou rozdělí organizátoři; neznám nikoho, kdo by na los něco opravdového vyhrál.

ReHu

Vyhozené peníze.

Michal

Nesázím,štěstí ještě není unavené.