luci5

Šaty do tanečních

Ahoj všichni. Potřebovala bych poradit ohledně šatů do tanečních. Nemám kde bych je tady koupila, takže je musím objednat. Učitelka nám popisovala hlavní znaky které by měly mít. Měly by to být šaty na ramínka (bez rukávů), A hlavně mít volnou, kruhovou, točivou, nadýchanou, nešustivou sukni. Budeme totiž tancovat na Grease a Dirty Dancing. A budeme s tou sukní točit a … jakoby šmrdlat kolem noh (doufám že mě chápete) Tak tohle by se s ní měco dát dělat. A vršek šatů (to kolem prs) bych si představovala uplejší. Tak prosím poraďtě nějaké levnější, ale hezké šaty do tanečních.

Odpovědi
Photoguy

Myslím že Ti lidé co se v tom vyznají jsou prave v tanečních.. :)

ivzez

Udělejte si čas, a obejděte pár obchodů v některém městě poblíž.
Šaty do tanečních by Vám měly dobře sedět, měl by být příjemný materiál
a určitě bych je nekupovala bez vyzkoušení (nebudete-li se v šatech cítit
dobře, zkazíte si večer i taneční).

Objednáte-li si šaty přes internet, můžete je sice vrátit,
ale tím celou záležitost zbytečně prodloužíte.

bobasika

Doporučuji zajet na Freeport na Hatě, otevřeli tam nedávno nový obchod AfterShock a mají tam moc krásné hlavně levné společenské šaty.Mám od tama dvoje, Obrovská výhoda je to jediný butik v Čr, tudíž je nebudou mít všechny.

Player

Dají se dobře vybrat i na internetu – třeba tady mají šaty, které jsou vhodné přímo do tanečních a u každých jsou přesné rozměry – http://www.i-radost.cz/saty-do-tanecnich-c-52_79.html

Zdroj: http://www.i-radost.cz/saty-do-tanecnich-c-52_79.html

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Hamon

Sice neporadím (proto píšu raději do diskuse), ale rád ti pomůžu vybírat :D