Šaty do tanečních

http://www.hap­pyfashion.cz/e­ver-pretty-saty-he03507bk-p-1990.html
Našla jsem tyhle šaty a strašě se mi líbí. Myslíte, že bych v nich mohla do tanečních?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Jestliže se ti líbí, tak si je klidně do tanečních vezmi, rozhodně v nich nikoho nepohoršíš.

Michal nepochopil, že v určitých situacích je vhodné dodržovat určitý dress code, který odráží i obsah lebky.

Další odpovědi
Michal Kole

Já bych si šaty kvůli tanečním nekupoval. Šel bych normálně co mám na sobě běžně.

Důležitější je co člověk má v hlavě a ne na těle.

To že si někteří lidi myslí, že šaty je udělají lepší, tak tím akorát ukazují že lepší než já nejsou.

Smoullinka

Myslím si, že v těchto šatech do tanečních klidně můžeš jít.

ingi

Není to dávno, co jsem byl na tanečních, takže vím jak to nyní chodí. Jde o to, jaký je taneční „mistr“, některý vyžaduje, že na všechny lekce musí mít holky šaty a kluci oblek s kravatou. Ale někde stačí i u holek sukně a tílko a kluci džiny a košile. Myslím, že na normální lekce jsou tyhle šaty uplně v pohodě ale na prdlouženou a věneček bych si koupil nebo půjčil honostnější šaty, být na tvém místě.

klob1

tak latinské jistě..jen to bude dost svůdné