Kazík

satelitní televize od T-mobile

Chtěl bych se zeptat jakou máte zkušenost s touto televizí a na kvalitu jejího obrazu za tu celkem dobrou cenu.Hodláme ji koupit,ale nevím co mám za takovou cenu čekat.Díky za odpovědi !

Nejlepší odpověď
P.T.

Kvalita dobrá, standardní. Ne má zkušenost, kamarádova – zakoupil si balíček START, který měl být zadarmo, po 2 týdnech mu napálily 220 korun měsíčně, nikdo neví proč a za co (programová nabídka zůstala stejná), musí platit, dokud Tmob reklamaci nevyřídí (už je to 4tý měsíc). Podle ohlasů z nějakého fora je prej takových lidí více. Těžko říci. Možná jen náhoda. Ale u Sklinku nebo CSlinku jsem o ničem podobném neslyšel.