vivatis2-

Saráte se o své zdraví?(myslim jestli nejste moc dlouho v zimě atd.)

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, ale né každou chvíli

To snad ze sebe nemusíš dělat až takového blbečka, abys upoutal za každou cenu.
Otřesná hrubka hned v 1. slově tučného nadpisu, ke všemu dávající jiný smysl.

Další odpovědi
hanulka11

JINÁ ODPOVĚD'

teda tys tomu dal …
jsem otužilá

samicek333

Ne, spoléhám se na osud

O své zdraví se asi moc nestarám, je mi jedno, jestli jsem moc dlouho v zimě nebo v teple, ale myslím, že na tomhle moc nezáleží, spíš jak se kdo stravuje, v tom případě ale asi taky moc o sebe nestarám, protože jím o je – asi jako většina lidí