mladek

Sanitář na patologií.

Jaká je práce sanitáře na patologií? Znáte někoho kdo se touto profesí živí ? Dělali by jste takovou práci kdyby jiná nebyla ?

Odpovědi
cliwe

Na sanitáře na patologii je třeba zvláštní povaha. Děláte s mrtvolama, uklízíte po pitvách a tak podobně. Zase tam jsou dobrý peníze a sanitář na patologii se rozhodně nepředře a co je hlavní – nenadávají mu nasraní pacienti 🙂

None

Pracoval jse mjako sanitář na patologii téměř 2 roky a povím vám, že fámy o tom, jaké jsou tam dobré peníze jsou opravdu jen fámy. Plat je tam stejný, jako kdybyste pracovali na jakémkoliv jiném odd.