Ukulele

Šance na otěhotnění těsně před menstruací?

Jak je to se šancí otěhotnět, pokud má dívka jeden večer nechráněný sex (bez prezervativu, antikoncepce) a druhý den následně menstruaci?

Šance na otěhotnění se snižuje, zvyšuje, či vylučuje?

Nejlepší odpověď
anonym

V dobách internetu by ses nejprve měl poučit o ovulaci apod., viz odkaz:

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/O­vulace

Další odpovědi
venkovan

Třeba budete mít to štěstí, že se početí povedlo. Co by za to jiné partnerské dvojice daly.

Kamionacka09

Den pred menstruaci neni sance k otehotneni temer zadna ale clovek nikdy nevi.

anonym

Zajímavé skóre – 7 otázek a ani jedna odpověď.
Navíc u předposlední, kdy tě tahala z finanční bryndy velice erudovaná uživatelka, jsi jí ani nedokázal ocenit snahu pitomým palcem, což se považuje za základní slušnost.